Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy eljön a...

Azt álmodtam hogy eljön a világvége, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Áz álmom: Elmentem az MTK sporttelepre ahol régi barátaim játszanak, majd egy két dumálás után észrevettem hogy a hold vulkánjai/kráterei hosszú, erőteljes füstöt nyomnak ki magukból amit a földről is lehetet látni. Ezek a füstök olyan erősek voltak hogy a holdat elkezdték mozgatni és ezáltal a föld gravitáció is megingnot így kiszakadtunk a naprendszerből és egyenesesen mozgó,egyenletes mozgással elindultunk a semmi fele. Ezután mindenki bement az öltőzőbe és magunkra zártuk az ajtót majd kinéztem a kulcslyukon és azt láttam hogy csak az a szoba amibe mi voltunk fénysebességgel megy a semmibe és hirtelen egyedül lettem, majd az öltöző fürdőszobájába volt egy tükőr amibe belenéztem, és ekkor egy hang szólt hogy nekem eljött az időm. Ekkor egy csillár a fejemre esett és elkezdett az egész testem égni, majd mintha külső szemlélő lennék egyre távolodtam el a testemtől és felkeltem irl. Vélemény? Mit jelenthez ez az egész?:D

2016. dec. 28. 20:43
 1/4 Karenjeans87 ***** válasza:
Túl sok horrorfilmet nézel, vagy magánytól félsz, vagy a haláltól. Esetleg túl félted a szeretteidet, vagy barátaidat. A világ összeomlása félelem attól , hogy belülről összeomlik valami a lelkedben. Aki a saját haláláról álmodik, hosszú életű lesz. Ezt mindenki tudja:D
2016. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Duenna ***** válasza:
Megálmodtad a jövőt. Volt már özönvíz, most majd tűzvész lesz. Meghaltál, a tested elégett, a lelked pedig kiszállt a testedből, mert a lélek soha nem hal meg.
2016. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát idáig nem történt semmi, szóval tényleg semmit..:D
2016. dec. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!