Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a halált, lehet,...

Stew001 kérdése:

Megálmodtam a halált, lehet, hogy jön a világvége is?

Figyelt kérdés

Ma 17 órakor elaludtam, nem rég ébredtem fel. Egy nagyon rossz álmom volt. Mentem ki az utcára még világos volt. Láttam a távolban, hogy jön egy fekete halottas kocsi. Itt állt meg a szomszéd ház előtt. Rohantam be, biztos voltam benne, hogy a szomszédban lakó 80 év körüli öregasszony halt meg. Épp, hogy beértem rögtön mentem is vissza. Addigra a kocsi eltűnt, a szomszédunk pedig pont nyitotta a kapuját a boltból jött haza. Amikor köszöntem volna oda már nem tudtam megszólalni, mert felébredtem.


Épp hogy felébredtem hallom, hogy azt beszélik a szüleim, hogy meghalt az egyik öregasszony az utcánk végéről.


Azóta elég rossz a közérzetem, ezek szerint az álmomban azért tűnt el a ház elől mire kiértem mert nem is a szomszédunkba jött, hanem lentebb.


Majd egy hónapja szintén volt egy rossz álmom. November 26-án reggel, azért emlékszek pontosan mert akkor volt a hírekben, hogy meghalt Fidel Castro.


Szóval akkor azt álmodtam, hogy egy régi haverommal mentünk petárdázni a hegytetőre, hogy ne zavarjuk az embereket. Robbantgattunk, amikor megszólalt egy hang, hogy ezt nézzétek nekem mi van. Megfordultam. A haverom papája volt az, aki már lassan 4 éve meghalt. Tűzijáték volt a kezében. Mondtam neki, hogy azt úgy kell fellőni, hogy valami üvegbe bele állítja és meggyújtja. - Mire ő azt válaszolta, hogy: "Nem számít má az" - Ezután ránéztem a mobilomra, láttam, hogy 2016. december 29 14:45-öt mutat a dátum jelző. Ideges lettem mert ezen a napon megyünk majd a valóságban is Szlovákiába petárdaért.És 2 órás késésbe voltam. Gyorsan rohantam le a hegyről. Addigra nagy köd lett, nagyon besötétedett. Rengeteg embert láttam, akik ilyen felvonó szerkezeten ültek, ami húzta fel őket a hegyre. Leértem. Süvítő szél, villogó és kialvó utca lámpák és nagyon hideg volt. Rohantam, hogy minél kevesebb késéssel induljunk el Szlovákiába. Mikor benyitottam a szüleim ott ültek az asztalnál, korom sötét volt a házban. Kérdeztem, hogy na nem indulunk? Nagy késésbe vagyunk. Erre csak annyit mondtak, hogy "Már sehova nem megyünk, itt az ítélet napja."


Ezután felébredtem. Azóta néha viccelődtem vele, hogy na már lehet, hogy csak 20 nap van hátra. A mai nap után viszont már kicsit félek tőle, hogy tényleg történni fog valami 12.29-én.



#világvége #halottas kocsi #halál megálmodása
2016. dec. 16. 21:13
 1/7 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Jön az antikrisztus!

Legalábbis a videó szerint...

https://www.youtube.com/watch?v=B2ondMEJ0Pk

2016. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit kamu gyanús, ugyanis állítólag álmunkban nem látjuk pontosan a feliratokat, vagy ha mégis, és visszanézünk rá, mást mutat.

De lehet igaz, ne izgulj miatta, hidj nekem!

Egy ember azt álmodta, hogy 3 hónap múlva meghal, úgy, hogy előtte már volt pár jósos álma. 1 hét alatt beleőrült, és öngyilkos lett.

Szóval lehet igazad van... De ne foglalkozz vele, így is, úgy is bekövetkezne.

És tudósok is jósoltak már Júni 29. -ére, bizonyítékokkal világvégét, mégis még élünk :)

2016. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Neked már mindegy. Az agyad meghalt rég.
2016. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még a majáknak és Nosztredámusznak se jött be ez a világvége jósló biznissz. Hagyd a sárba :)
2016. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kár volt leírni
2016. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, hogy leírtad.
2016. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm...vilagvege =)). Nincs ilyen, hogy vilagvege. Ez az emberiseg hulyesege, kitalalnak dolgokat hol ott nem is igaz. Nem egyszer volt vilagvege. A fent emlitett video is egy nagy baromsag. 100%, hogy 2182-ig nem lesz semmi baj...
2016. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!