Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok hogy invitáltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy invitáltok egy fiút randira?

Figyelt kérdés
Adjatok tippeket hogy tudnék vele találkozni persze ne úgy hogy egyértelmű legyen hogy találkozni akarok vele.Például ha fent van msnen hogy célozhatnék vagy ilyesmi!Köszi 17/L
2010. júl. 3. 19:37
 1/9 Funktasztikus ***** válasza:
nincs kedved el jönni velem sétálni ?bocs fiu voltamXD
2010. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiúk nem nagyon értik és nem is szeretik a lányok célozgatásait. Mondd meg neki (ha kölcsönös a szimpátia), hogy mit szeretnél. Mellesleg ennyire bátortalan?
2010. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jutna randira hívni valakit.

De ha esetleg elég jó beszélő viszonyban vagytok,akkor egy ilyen kérdést megereszthetsz,h "Nincs kedved valamelyik nap összefutni?".De ne randi céllal hívd,hanem inkább haveri beszélgetésre.

2010. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küzdöttem. Nekem a "jaj, de unatkozom" és a(mivel sikeres vizsga után voltam) "jaj, de szeretném valakivel megünnepelni a vizsgámat, de sajnos épp nincs kivel" jött be :D És így nem nekem kellett randira hívnom, mert végül is Ő ajánlotta fel, hogy akkor ünnepel velem és hívott el fagyizni :D
2010. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

/invite <fiú name>

xD

2010. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kérdezz rá, hogy mikor ér rá egy talira. ennyi. nem kell túlspilázni. a pasik másképp gondolkodnak mint a csajok. és megsúgom ezt bizonyították is orvosok és pszihológusok is. fogadd el. másképp jár az agyuk. nem értik a célozgatást. ha akarsz valamit kérdezz rá. ennyi.

L/18

2010. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hova akarod elhívni. Pl ha strandra, akkor írhatod azt is, h "olyan meleg van, strandra kéne menni. Nincs kedved?"

Szóval nem kell egyértelműen kimondani h " figyu, randizzunk":)

2010. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, csak lazán kérdezd meg, hogy nincs-e kedve összefutni veled, és majd alakul, ahogy alakul ;-). Én is taliztam már így sráccal.
2010. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúnak kell elhívni a lányt ranfira.:S De lehet,h maradi vagyok.
2010. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!