Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyázat, közhely! Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyázat, közhely! Miből lehet észrevenni, ha vonzódik hozzád egy lány?

Figyelt kérdés
de nem mondja ki nyíltan, csak utalgat. mivel utalgat? vannak ilyen "varázskérdések?" amikből azonnal leszűrhető?
2010. júl. 3. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
akkor igen :D
2010. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De ha elsőre elhúzza a fejét se ijedj meg, lehet tesztelni akar, hogy küzdj érte :)
2010. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
tuti?
2010. júl. 3. 20:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz soha tuti :D Még tíz csaj és profi leszel, addig figyeld őket, és próbálj beléjük látni. Ne azt nézd, hogy mit mond, hanem hogy amit mond, azzal mit akarhat kiváltani belőled. A lányok ösztönös manipulátorok, még ha nem is tudnak róla.
2010. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez mitől közhely?
2010. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés már ez? Ha megfogja a farkad, vagy belenyal a füledbe, tuti vonzódik hozzád :) De komolyan, éreztetni fogja veled, de neked is figyelned kell rendesen. Amúgy meg próbálkozz be bármivel, amit helyénvalónak érzel, legfeljebb leállít, ha túlzásba esel.
2010. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

:D megfogja a farkam, vagy belenyal a fülembe :D ez még viccnek is erős...

szerintem jelnek max olyanokat vehetek jelenleg, hogy folyton rajtam lóg skype-on, mindenben helyesel és azonnal eljön bárhová ahova elhívtam eddig.

2010. júl. 4. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!