Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyázat, közhely! Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyázat, közhely! Miből lehet észrevenni, ha vonzódik hozzád egy lány?

Figyelt kérdés
de nem mondja ki nyíltan, csak utalgat. mivel utalgat? vannak ilyen "varázskérdések?" amikből azonnal leszűrhető?
2010. júl. 3. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
folyton körülötted van. folyton figyel téged. a szemedbe néz. veled ért egyett. neked ad igazat, még akkor is, ha hülyeséget beszélsz. dícsér.
2010. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mondjuk az megvan, hogy sokat beszélünk, bármikor kíváncsi rám, ilyenek. eljön kábé bárhova, bármikor. sok a közös téma, kábé egyforma az ízlésünk. de... a járás igenis szexualítás és ezen a téren még nem éreztem utalásokat felőle. bár úgy érzem, hogy amikor olyan téma kerül szóba kicsit megváltozik a légkör. egyszerre lesz barmira érdeklődő és visszafogott. de most itt nem ilyenekre gondolok elsősorban, hanem konkrétan miből szűrhető le. én úgy érzem igen. tehát igen? ennyi?
2010. júl. 3. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Miből? noshát..igazából a viselkedés, stílus. Kedves, figyelmes, érdeklődik a dolgaid felől, foglalkozik veled.

Varázskérdés...van-e nőd? szeretnél-e? ideálod van-e? ilyesmik. Talán.:)

2010. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ja,ezek megvannak, de feltűnően nem dícsér és pl msn-en is mindig én támadom le. ő sosem. viszont volt már, hogy mondta, hogy csak miattam van fent. de az msn az egy szar, azt hagyjuk is. a való életre lennék kíváncsi.
2010. júl. 3. 19:36
 5/17 A kérdező kommentje:
á, ez már a gáz kategóriába tartozik.. természetesen nincs neki és érzem, hogy én vagyok az ideálja, azt nem tudom, hogy hagyná-e, hogy megcsókoljam.
2010. júl. 3. 19:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Idézet egy élettan jegyzetből:


"Nők sexuális tetszést kifejező mozgásmintái:


 szem:

• szemkontaktus

• pislogás

• akaratlagos szempillamozgások (szemkontaktus közben)

• pupillatágulat

 haj, kezek

• hajjal történő foglalatosság

• haj hátradobálása

 fej oldalradöntése

 száj

• ajkak nyelvvel történő megnedvesítése

• ajak harapdálás

• arc, szájzug kézzel érintése

• nevetés, mosoly

 bőr, kezek

• kipirult arc, nyak

• tenyér expozíciója kézfej helyett

 érintés

• partner megérintése

• kéznél lévő tárgy símogatása

• hosszúkás alakú tárgy (pohár, gyertya, stb.) ujjakkal történő símogatása (<--- ezen fél óráig röhögtem :D -JS-)

 ruházat

• saját ruha igazgatása, kisimítása

• ruházat meglazítása

 beszéd → partner tonalitásának utánzása

 ülés

• Szembefordulás

• Ruházat meglazítása"



A nők inkább gesztusokkal szokták elsősorban kifejezni magukat (legalábbis én igen :D), varázskérdések pedig véleményem szerint nem nagyon vannak. Minden nő máshogy utalgat. Neked kell érezned.

2010. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
:) A kérdéseket arra írtam, hogy esetleg ő kérdezett ilyesmiket. Mindegy. Nos...kérdezd meg nyíltan, hogy mi a helyzet.
2010. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
á, az még gyors lenne. amúgy köszi, ezekre figyelni fogok. bár szerintem nem érdemes. 90%, hogy ösztönösen ezek alapján érzem.
2010. júl. 3. 19:44
 9/17 anonim ***** válasza:

ha érzed, nincs is semmi gond, inkább azon gondolkozz most mit csinálsz hogy mindannyian tudjuk, bejössz a a csajnak:D

Ł16

2010. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ha bejövök neki hagyja, hogy megcsókoljam, vagy nem?
2010. júl. 3. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!