Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a férfi mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi kollégám akivel hamar szimpatikusok lettünk egymásnak. Ő sokkal jobb anyagi helyzetben van, mint én, megvan mindene, sok lánynak bejön, a kolléganők többsége olvadozik utána. Ez a férfi azonban rájuk se hederít, velem viszont többet foglalkozik, mint bárki mással. Ha nagy társaságban vagyukn, mindig hozzám szól. Sokat beszélgetünk kettesben is. Jókat nevetünk, szeretjük egymás társaságát. Néha persze van, hogy észre sem vesz, de máskor meg feltűnően megbámul. Van egy betegségem, amit elmondtam neki, és nagyon megértően fogadta, azóta sokkal többet foglalkozik velem és aggódik értem. Valahogy érzem rajta, hogy szeret, és önzetlenül mindenféle elvárás nélkül, jobb az összhang köztünk, mint a volt párjaimmal, pedig nincs is köztünk semmi. Ő egyszer pár hónapja beszélt arról, h jelenleg nem akar komoly kapcsolatot, nem akarja lekötni.
2019. márc. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem akar komoly kapcsolatot, de azért dugna. Elesettnek gondol, és beakar törni.
2019. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Talán gonosz vagyok, de szerintem is lefeküdne veled elsősorban. Hogy mik veled ezen kívül a szándékai, azt nyilván nem tudom, de jobb az óvatosság.
2019. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
82%

Dugaszolni.

Szívesen.

2019. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan jó nő lennél, akkor a normális pasik is megtalálnának nem csak ez a mézesmázos kis tetű aki egyszerre több tucat nőt fűz, és mindig más teszi szét neki a lábát. Állj csak be te is a sorba. Ennyi eszed van.
2019. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!