Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderben sikeresebb férfitárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderben sikeresebb férfitársaim, milyen sikereket értetek el, minek köszönhető a sikeretek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szóismétlés, és értelmetlen is. De elárulom: Tinderen (meg a többi társkeresőn is) az számít, hogy kinézetileg a topban legyél. A nőket gyakorlatilag semmi más nem mozgatja meg, csak egy helyes arc. Kevés kivételtől eltekintve.
2019. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sikereseb, sikeresebb emberek válaszára lennék kíváncsi. :) köff
2019. márc. 18. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek jó képeid mert az fogja megragadni elsőre a nőket. Nem arra gondolok, hogy feszíts egy X6 előtt milliókkal felfuxolva. Nekem könnyü dolgom volt mert nézek ki rosszul és van egy nagyon tuti fotós barátnőm. Csináltam egy képet a Tiszánál ami feszítek de úgy van veállítva mintha természetes lenne. Meg egy kép amin elegánsabban vagyok felöltözve. Egy fesztiválos képet amin nincs nálam se PIA se CIGI se ECIGI. Ezek taszítóak lehetnek akár tudat alatt is. Szeretek utazni szóval van fent képem az utazásaimról. Én hiszek abban, hogy egy rövid csattanós de nem illetlen, trágár szöveg ami egyedi és igaz is rád sokat segít. Röviden megnyitja a profilod mert van fent 5 jó képed (szerintem a több már zavaró) látja a leírásodban, hogy nem egy csőbunkó vagy és lehet tud veled majd beszélni. Mikor Matched van akkor nézd meg az adatlapját a képeit ha van csatolva akkor a SPotit meg az Instáját is és ezek alapján találj ki valami egyszerű mégsem sablon kezdő szöveget. Utána pedig rajtad múlik mennyire veszed fel a fonalat és merre tereled a beszélgetést. Még egy valami el kell döntened miért írsz rá valakire. Kapcsolatot akarsz? Chatelgetni? Vagy egy rövid kalandot? Mert szerintem valamelyik lehetséges csak legyél őszinte és egyenes. Ne írogass cél nálkül mert mikor lenne célod akkor már késő javítgatni a képet magadról valaki szemében.
2019. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy férfi, aki nem a nőket hibáztatja és/vagy irigykedik és/vagy szapulja a férfitársait, hanem megpróbál fejleszteni magán egy értelmes kérdéssel!
2019. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sokat dob rajtad, ha jó beállítású képed van. jók legyenek a színek, természetesnek látszódjon, de mégis profi és azt tükrözze, hogy te mindig ilyen vagy. nem számít jól nézel-e ki, a lényeg, hogy a kép azt sugallja, hogy igen. általában így lehet beetetni ezeket, mert nem számít kivagy, csak az amit lát. azt viszont ne feledd, lát 1 "színesebb" képet, akkor elpártol, mert nem egyet keresnek, hanem az éppen aktuálisat is. mivel nevettetnéd meg a gyereked? hogy tudnál egy gyereknek örömöt okozni? a gyereknek is mindegy, kitől kapja a nyalókat, vagy az édességet, elfogadja, s azt fogja szeretni akitől többet kap. ezért kell rá vigyázni, mert visszaélnek vele, s a kisgyerek naív, de ez így van rendjén! ugyanezek a trükkök működnek a nőkkel is, hisz hiába 30 éves mondjuk az adott nőszemély, szellemileg 90%-a még a 20-at sem éri el. szóval ez a csili villi működik parasztvakítás nagyon is megteszi nekik, s épp elég is, mert az első pár randi után úgyis megfekszenek.
2019. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a megfogalmazás szándékos volt.
2019. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!