Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim! Nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nektek hogy megy a netes/ appos ismerkedés?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam egy “hűdejó” pasinak, de azért olyannak sem, akitől rosszat álmodnának...gyatra az egyezési rátám, valamint a beszélgetés kezdeményezési visszajelzésem. Önbizalmam napról napra zuhan...

2018. nov. 20. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Azért zuhan az önbizalmad, mert nincs is. :D Csak elhitetted magaddal. A valódi önbizalom belülről fakad és sziklaszilárd. Nincs szüksége elismerésre, biztatásra.

Én se tetszek szinte senkinek, de mivel meg vagyok békélve önmagammal és elfogadtam önmagam, így nincs semmilyen hatással rám, hogy mások hogy állnak hozzám, mit gondolnak rólam. Nem mások igényeihez igazodok. Sőt, annyira nincs rám ez az egész dolog negatív hatással, hogy még röhögni is képes vagyok rajta.

2018. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Ne a neten, és főképp ne a Tinderen akarj önbizalmat szerezni. Lépj át a zárkózottságodon/félelmeiden és beszélj hús-vér nőkkel. Élőben.


A Tinder egy kiábrándító húsdaráló. Persze biztos van aki ott talált magának szerelmet, de az ritka mint a fehér holló.


Pár éve használtam ímmel-ámmal, itt pár hétig, ott egy hónapig. Míg az elején komolyan vettem, és lelkesen keresgéltem, úgy a végére már totàl nem tudtam komolyan venni. A felszínesség mintapéldája. A pár hónap alatt volt nagyjából 5 "randim", de nevezzük csak találkozónak. Egyik kiábrándítóbb volt, mint a többi.

2018. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szarul de büszkén.
2018. nov. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul. :D
2018. nov. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár emberrel megismerkedtem, akikkel nem kellett volna. Kb ennyire volt jó. Túl komolyan vettem, szórakozni, unaloműzésre használható. Nehogy emiatt a hülyeség miatt érezd magad rosszul, nem ér annyit.
2018. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a net bejött ismerkedésre, kapcsolat találására, majd minden hol, kivétel a társkereső oldalak. Na ott a kutya nem vakkantott rám.
2018. nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Igen, nekem megy az appos ismerkedés.



Jó telefonon van, sok memóriával, gond nélkül futtatja az appot, nem fagy le, nem dob ki.


Érdemes márkás készüléket venni, akkor nincs gond az appos ismerkedessel.

2018. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mivel nem nézek ki olyan jól, hogy a nők összepisilik magukat, ha meglátnak, így el sem olvassák, amit írok.
2018. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy! Egy két nagyon elhízott lány betalál mivel nekik tökmindegy alalon de amúgy le se szarnak! Nem születtem szépnek se gazdagnak ez van!
2018. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!