Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen ez sok matchnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ez sok matchnek számít sracként vagy atlagos?

Figyelt kérdés
Tegnap 23körül töltottem le, megvettem Gold tagságot. Ugyebár ezért láttam eddig mennyien likeoltak, 30 körül lehetett, abbol 19 jött be így velük matcheltem. Ebből 10el jutottam elég érdemes beszélgetésre ami holnap folytatódik, egyel meg már randi meg lett beszélve. A masik 9 meg még nem írt vissza. Nem tartom magam akkora nagyszámnak, szóval nemtudom ez jónak számit e , bár dumam valszeg közrejatszhatott. 18f

2019. márc. 17. 23:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

18 évesen tudsz beszélni? Hűha... Gratula! Akkor most elkezdhetnél írni tanulni, nem? Lenne mit...

Az ember arra lehet jogosan büszke, amit ő maga ért el, és a nagy arc nem tartozik ide.

2019. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez semmi előfizetéssel. Ha átlag felhasználó lennél órákba, ha nem napokba telne ennyi nővel párba kerülni. Jobbra kéne húznod minimum 100at, hogy abból 20 párod legyen.
2019. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bubuka82 ***** válasza:
Lehetsz külsőleg jó ha nem tudod eladni magad. Nekem tinder kevésbé sikeres a való életben meg el tudom adni magam. A matchekkel nem fog senki a farkadon ugrálni. Tapasztalat hogy sok a lelki sérült rossz kapcsolatban lévő nő.
2020. dec. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!