Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vannak tinderen matcheim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak tinderen matcheim, de 10bol 2 ha ír, akkor csúnya vagyok? L

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy csúnya lennél.
2019. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a legtöbb fiú mindenkit jobbra húz,tapasztalatból írom van,hogy képet se tölti be a telefon már jobbra húznak, ha matchelnek akkor már eltudják dönteni,hogy bepróbálkoznak e
2019. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, és megmondom.
2019. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek tinderezel? A legtöbb pasi onnan csak dugni akar. Azt szokták mondani, az egyik tűrhetőbb szexpartner kereső. Dugni akarsz te is?
2019. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt már onnan kapcsolatom, de egy ideje szingli vagyok
2019. febr. 28. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha mutatnál képet?
2019. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne mutass képet, mert kihasználnak ezek itt.
2019. márc. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fordítok: "volt már onnan kapcsolatom" = feküdtem le már onnan valakivel.


Nem biztos, hogy csúnya vagy, egyszerűen fárasztó minden lánynak kitalálni valami kreatívat. Egyszerre csak kevés minőségi beszélgetést lehet fenntartani. Lehet csak olyan pasikat húzol jobbra, akiknek nagyrészt szintén több matchük van, ezért válogathatnak. Ha van valami a profilodon, akár képen, akár leírásban ami nem teljesen átlagos és adja magát beszélegetés indításra, az jó. Mit lehet írni annak aki kitesz két ugyanolyan szelfit meg 5 hangulatjelet bemutatkozásnak?

Ha néha te is írsz valakinek akkor se esik le a fejedről a korona. Ha küldesz képet mondhatok véleményt.

2019. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Már volt hogy én írtam, de a tapasztalatom az hogy abból sose sül ki semmi jó, pedig normálisan írtam.

Bármilyen hihetetlen lehet neked hogy valakinek onnan kapcsolata volt,de így történt.:)

2019. márc. 1. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem lehet megmondani
2019. márc. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!