Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen ez sok matchnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ez sok matchnek számít sracként vagy atlagos?

Figyelt kérdés
Tegnap 23körül töltottem le, megvettem Gold tagságot. Ugyebár ezért láttam eddig mennyien likeoltak, 30 körül lehetett, abbol 19 jött be így velük matcheltem. Ebből 10el jutottam elég érdemes beszélgetésre ami holnap folytatódik, egyel meg már randi meg lett beszélve. A masik 9 meg még nem írt vissza. Nem tartom magam akkora nagyszámnak, szóval nemtudom ez jónak számit e , bár dumam valszeg közrejatszhatott. 18f

2019. márc. 17. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz igazából, de az első egy-két hét alatt lesz sok párod, utána stagnál kivéve ha top srác vagy :D


Én nem vettem Gold tagságot, az első nap 18 párom lett húzogatás alapján. Jelenleg 65 párom van. Átlagos srác vagyok, haverjaim 180-200 körül járnak. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy kb majdnem minden 20. lányt húzok jobbra. Meg a kedveléseknél 14+ van, de én nem fizetnék egy ilyen alkalmazásának.


F/23

2019. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1-2 szokott lenni. Pedig nem vagyok csúnya.
2019. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, en sem vagyok annyira nagyszám elso, szerintem hulyeseg hud de brutalnak kell lenni oda. Mondjuk arcom elég átlag feletti, de testem semmi extra, jarok eddzeni de nincs kockahas meg ilyenek.
2019. márc. 18. 00:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Én akarnám használni a Tindert, de nekem nagyon szar. Ha letöltöm, első indításnál még úgy ahogy működik, de következő belépésnél már meghal az egész.

Folyamatosan kifagy a fenébe. :/

2019. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

30 like-ból 19 jött be. Hát nem tudom. Örülhetsz ha ilyen jó a felhozatal, vagy nem válogatsz. Én 200 like-ból egyet sem találtam aki egy kicsit is szimpi lenne. Nem fizettem be az oldalra, csupán pár órát töltöttem el.

40/N

2019. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez nagyon jónak számít fiúként. Pont azért, amit az előző válaszoló ír: 200 férfiből egy sem tetszett neki, és a legtöbb nő hasonló szinten válogatós.
2019. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ugye tisztában vagy vele, hogy roppant önelégültnek tűnsz? Hiába nyomod a nem vagyok egy nagy szám szöveget, mert rettenetesen átsüt így is az önteltség minden sorodból. Nagyon visszataszító.
2019. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

"Nem tartom magam akkora nagyszámnak, szóval nemtudom ez jónak számit e , bár dumam valszeg közrejatszhatott."


Aha. Magyarul te jónak látod ezt a számot, hisz a "dumád közrejátszott". Még jó, hogy a roppant jó dumád mellé az arcod is átlag feletti! Ezt az egészet azért írtad ide be, hogy kicsit megnyalogathasd a saját tökeid, megkoronázhasd az önbizalmad. Hát gratulálok. Nem véletlen vagy te egyedül. Hólyag.

2019. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden 15-20.-at húztam jobbra, így lett egy hónap alatt 110 match. De ezekből alig van akiknek visszaírok.

31F

2019. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miert lennék ontelt? Nemtudom mennyi a normalis mennyiseg egy sracnak itt, erdekelt. Az meg h tudom jo a dumam, es azt is h nem atlagosbaz arcom, ettol lennek ontelt? Atrol ontelt vki mert megvan elegedve magaval es nem egy kis onbizalomhiabyos gyerek?
2019. márc. 18. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!