Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexet akart tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akart tőlem?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy sráccal, ő hívott el engem. Egy közös ismerősön keresztük ismert meg. Jól alakult az este, meghívott magához egy kaja után filmet nézni, de végül nem néztünk. Nem nyomult, de tudtomra adta ha gondolom akkor szexelhetünk. Én mondtam h első randi után nem szokásom, ezután rövidre zárta és hazavitt. Azóta nem is keresett. Ennyit akarhatott csak, azért nem keres mert nemet mondtam, vagy nem jöttem be neki mégse azért nem keres? Én 21 vagyok Ő 38.
2010. júl. 3. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szerintem elég egyértelmű. Még nyíltan meg is mondta mit akar.
2010. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Funktasztikus ***** válasza:
82%

csak játszott veled... ne foglalkozz ilyenekkel


14F

2010. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű,hogy igen :S
2010. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak elkeseritteni,de sztem ez elég egyértelmü,hogy csak dugni akart!hát ha nem jöttél volna beneki,akkor nem akart volna megdugni!de ezért ne érezd azt hogy benned van a hiba,az ilyen menjen a p.csába!találsz majd különbet!ezen meg ne rágodj hogy nem hív,nem kell az ilyennel foglalkozni,majd jön egy olyan aki nem csak dugni akar,ne hagyd magad csőbe huzni!
2010. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sérti a hiúságát, hogy elsőre nem sikerült.

Nem akar újabb kudarcot, illetve lusta udvarolgatni.


Ő kezdeményezett, ha Neked hiányzik nem ciki keresd meg.


Amúgy ekkora korkülönbséggel csak most tűnik jó partinak, amikor Te még virágzol, Ő már elvirágzik.

2010. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen. Ez már egy kiélt fazon, nincs türelme, kedve udvarolgatni. (Nem mondom, hogy minden korabeli ilyen, ahogy fiatalabb srác is gondolkozhat így.)


Nem jártál volna vele jól, keress mást. Első randi után nem is szokás felhívni egy nőt a lakásra, én biztos a képébe röhögtem volna, hogy minek néz engem. Elég gáz az is, hogy felvetette, mert első randin udvarolni,ismerkedni szokás - de elég egyértelmű, hogy miután nemet mondtál, levesztette az "érdeklődését" irántad.

2010. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38 éves palikra nem szoktuk azt mondani,hogy srác, te butuska...
2010. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel, mert ha keresett volna sem találkoztam volna vele. Annyiból bosszant, hogy még randi után nem koptatott le egy fiú sem. De végülis nem kapta meg amit akart, aztán ezért gondolom lepattintott.
2010. júl. 7. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:

határozott talán

(amugy igen, egyértelmü, és jó hogy nem tetted meg ;) )

2010. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát egyértelmü de lehet hogy melózik ha már 30valahány és nem érrá. (de ez csak egy jobbitott megoldás)
2010. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!