Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki ezek után? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki ezek után? Csak szexet akart?

Figyelt kérdés
2 hete találkozgatok egy fiúval.Pénteken viszont megtörtént az első szex,de azóta nem keresett,nem is válaszolt az SMS-emre amit tegnap délután írtam neki.Pedig eddig minden oké volt,minden nap hívtuk egymást,naponta több smst is írtunk.Ezek szerint csak arra kellettem neki?Írjak neki,hogy legalább,annyi írhatott volt,hogy nem akar többet tőlem?Annyira idegesít,hogy nem tudom,hogy most mi van.Mért nem lehet annyi mondani legalább,hogy ennyi volt......
2010. okt. 10. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
pasiból van :D
2010. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Naiv vagy... azon agyalok, hogy vajon egy buta 15 éves vagy, vagy egy mégbutább felnőtt? Megérdemelted, neki adtad magad, sok ilyen havernőm" van, és mindig siránkoznak ha leszarják őket a pasik...Te is az a lány vagy, aki fut utánuk, egyből lefekszel velük, és ők meg lesz*rnak... Ez van.. Vagy ezen változtatsz, vagy ez lesz mindig.
2010. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az eltelt idő még nem olyan rettentő sok, hogy mindenképp aggódnod kelljen. Mondjuk az sms-re válaszolhatott volna. Már ha volt rajta válaszolnivaló. :) Úgy értem, ha nem volt kérdés, vagy ilyesmi, akkor talán nem érezte úgy, hogy választ igényel a dolog. A "szeretlek" sms-ekre én sem szoktam mindig reagálni... :)

Tudom, hogy nem könnyű, de légy türelmes még egy napig, ne tegyél neki szemrehányást, max mondd meg, hogy izgultál, miért nem jelentkezik.

2010. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiú részéről ennyi volt. Túlságosan hamar "megadtad" neki amit akart.Azt viszont, hogy vége azt ne várd,mert ezt nem fogod hallani egyik pasitól sem.
2010. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt azért nem mondanám,hogy futok utánuk.Mért is futnék?Mert írtam neki egy smst,és nem ő írt nekem először?Amúgy is ő kért meg,hogy néha azért én is írhatnék neki,mert az esetek többségében ő szokott keresni.De abban tényleg naiv voltam,hogy egy 25 éves férfitől azért többet vártam volna...

Megpróbálom másképp felfogni a dolog,hisz legalább volt egy jó éjszakám...

2010. okt. 10. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Két hét után talán még nem kellene megkeféltetned magad,megkapott most már nyilván hanyagolni fog.
2010. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted hogy keféltél vele.Így legalább karban lettél tartva egy este erejéig. :) És jól kielégítettek.Az más kérdés,hogy ha komoly kapcsolatra gyúrsz nem ajánlatos 2 hét után.. Mondjuk ki milyen.. ha olyan vagy aki lazán ismerkedik,aztán ebből is lesz ami lesz,akkor nyugodtan keféljetek akár első este ;) Ha viszont olyan hogy ha megszólít egy srác komolyra tervezel egyből,akkor célszerű taktikázni. :)
2011. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!