Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint csak szexet akart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint csak szexet akart?

Figyelt kérdés

Az eggyik haverommal pénteken egy bulba voltunk,és szombaton áthívott magához,ahol lekapott. :O Soha semmilyen jelét nem mutatta annak hogy tetszenék neki,vagy csak jól titkolja,vagy én vagyok vak. Filmeztünk,és láttam hogy felém van a feje,amikor ránéztem mosolyogva elnézett,aztán vissza,párszor ment ez. Aztán elkezdett simogatni,először csak a karom,majd a hasam,a combom,és jött a fenekem,közben pedig ő feküdt,és magához húzott. Aztán felült,és simogatta az arcom,majd pedig lekapott. És magyarán tapogatós csók volt,és nem csak sima,hanem nyelves. Miután befejeztük úgy nem csinált semmit,mintha semmi nem történt volna,halál nyugodt volt,mikor néztük a tv-t akkor kinyújtotta a karját és kérdezte hogy nem dőlök e oda,majd pedig hozzá bújtam,de mikor haza mentem akkor csak sima arcra puszival köszönt el,meg hogy majd beszélünk. Ezek szerint? Amikor smároltunk megkérdeztem tőle hogy én tetszem neki,vagy csak rájött? Erre ő: Is-is. Meg hogy mióta tetszem neki,erre azt mondta hogy nem tudom.

16L a srác 19


2011. márc. 3. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Buliba*
2011. márc. 3. 13:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Lekapott?
2011. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tetszel is neki és szexet is akart. De az általad elmondottak alapján nagy érzelmek, szerelem nem valószínű.
2011. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mekkora gáz alak lehetsz
2011. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne várj túl sokat a sráctól..szerelemről szó sincs( akkor nem így csinálta volna és főleg nem lett volna nyugodt)

Simán bedobta a csalit és most kivárja mikor adod be a derekad..aztán lapátra tesz.


Ne engedj neki semmi testiséget és ha akkor is keres akkor talán lehet kapcsolat, de nem valószínű.

Van ez így néha...és a lányok többsége ráharap a csalira.

Te ne tedd! Már ha nem akarod..ha igen akkor...


Sok sikert!

2011. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát arra várhat hogy mikor adom be a derekam. -.-"
2011. márc. 3. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se várj túl sokat a sráctól.Inkább keress olyat,aki komolyan veled akar lenni.
2011. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem hozzáállás.

"beadom a derekam" - Hülyeség.

A szex nem olyan mint a jutalomfalat a kutyának.

Ha kívánod, tedd meg. És jó lesz. De ne jutalomként tartogasd, hogy "majd ha..."!

2011. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!