Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennetek? Haggyam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek? Haggyam a fenebe? [lent]

Figyelt kérdés
Sziasztok...Nahat azvan hogy a blog haz ahol lakom vele szemben lakik egy srac 15 eves koruli en 14..es 1x talalkoztam vele ugy rendesen nezett enis egymas szemebe neztunk aztan ma leultem es neztem ahogy fociznak es naluk 10 utan nemlehet hangoskodni es ott veszekedtek az oregekkel ja bocsi..o fiu..en lany..bocsi..na es igen es ment el a haverjaval..es en nagy batorsag huuu..mondtam:10utan tilalom van? odanezett a fiu..es a haverja mondta h :valami olyasmi..es enmeg cohhztem..szerintetek ez gaz? es ha nem polo mivel tudnek bemutatkozni?otleteket legyszives! azt nekem ne mondjatok h menjek oda es siman mutatkozzak be mert sztem kirohog..xd de tenyleg na lecci otleteket! elore is koszonom sziasztok..
2010. júl. 2. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek szövegértési gondjaim, de ennek kétszer is neki kellett futnom. Amennyiben neki is így mesélnéd el, hogy mit szeretnél tőle, készülj fel egy értetlenkedő tekintetre. Nem értem mi a vicces abban, ha csak simán odamész. Ha ezért "kiröhög", akkor nem tudom mire számítanál...
2010. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, az a gáz, hogy azt nem tudod, hogy 10 után mindenhol csendtilalom van!:D
2010. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"es ha nem polo mivel tudnek bemutatkozni?"



Magyarul? 14éves vagy.

1. Ide 18-tól lehet írni..

2. Hamár megkérdezel minket, akkor legalább olyan nyelven, amit értünk is..

3. Odamész, ÉS (!!!) értelmesebben, mint itt, előadod a story-d..

Szia, ez és ez vagyok..

18/L

2010. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 nincs ekezetem. kulfoldon tartozkodom..

2 jojo:D nalunk nincs csend tilalom..xD

3 14 eves vagyok..ilyenkor elszoktak kezdeni a szerelmet..

4 ez es ez vagyok ez eddig jo...?de mit mondok utana miert mutatkoztam be? valami alibi csak kene nemde?

2010. júl. 2. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
..mert focizni akarsz velük:D
2010. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hat ez mar eleg jo alibi de nemtudok focizni..es ha mondanam h belahatok? ha azt mondjak h igen akkor megmondthatom nekik h nemtudok focizni?:D:D

elore is koszi

2010. júl. 2. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
22:31 ezt besz*ptad te nagyon a szexualitás téma van korhoz kötve.....
2010. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemakartam k*csog lenni de pontosan igazad van (Y) utolso (Y)
2010. júl. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!