Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy nő, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy nő, akivel találkozni is szoktam, de van mellette élettársam, akkor rosszat teszek?

Figyelt kérdés
A nővel nincs szexuális kapcsolatom.
2019. márc. 9. 22:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nekem azzal nincs bajom, hogy néha nem a nemiszerepek szerint viselkedik, öltözködik vagy bármi. Viszont néha jó lenne, ha férfi lenne. Alsónadrágban, férfi illattal meg ilyesmi. Nem másoknak, ahogy szokta, nekem. De neki ez nem megy, nehéz. Nem akarja.

Viszont ez a nő a szöges ellentéte. Nem tudom, hogy leszbikus vagy micsoda, nem kérdezek tőle ilyesmit soha. Elviseé maga körül, én meg csak vagyok.

2019. márc. 10. 06:51
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért vagy együtt egy nővel, ha férfira vágysz?


Ha a párod nőies nőnek érzi magát, és egyáltalán nem férfinak, akkor tartsd is tiszteletben a döntését. Ő nem érezné magát jól férfiként.

2019. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Férfival élek, aki csajoskodik. ... és nővel lógok, aki férfias.
2019. márc. 10. 11:42
 14/14 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ő egy nő, még ha férfitestbe született is.


Miért nem férfival jársz?

2019. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!