Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írásban mondtam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írásban mondtam el neki hogy azért akarok vele találkozni mert tetszik nekem. Ezért kikosarazott. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Tök jól kijövök egy lánnyal, élőben is, chaten is. Annyira még nem ismerjük egymást. Elmondtam neki hogy azért szeretnék vele talizni mert tetszik nekem.Csak tisztázni akartam hogy nem csak barátkozni szeretnék és ne legyen félreértés belőle. Erre ő azt mondta hogy én is tetszem neki mint barát. Aztán elmondta hogy utálja hallani valakitől azt a szót hogy "tetszel". Most akkor én rontottal el? Azért kerültem barátzónába mert elmondtam neki hogy tetszik? Nem értem ezt a női logikát.
2019. jan. 26. 02:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Én csak egyenes akartam lenni és hogy tudja hogy én az a pasi vagyok aki tudja mit akar és nem sza*ozik. Ő meg ezt egyből támadásnak veszi?
2019. jan. 26. 02:34
 2/24 anonim ***** válasza:

Élőben is és chaten is beszéltek és te a chatet választottad, hogy ezt elmondd neki. Szerinted ebből az jött le neki, hogy egy magabiztos pasi vagy, aki tudja mit akar? Nem tudom, ezen tudsz-e változtatni. Bekategorizáltad magad és sajnos a nők nagyon gyorsan beraknak a vagy barát vagy potenciális pasikategóriába.

Ha valamit mindenképp meg akarsz még próbálni,akkor élőben tedd, ne írásban. Ha nem is lesz belőle semmi, legalább látja, hogy tökösebb vagy.

2019. jan. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%

Fogyi. Hagyjad.

32/f

2019. jan. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem jössz be neki,ennyi. Azért írta,hogy "mint barát".
2019. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem jössz be neki. Keress mást!
2019. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb ne azt írd neki hogy tetszik hanem hogy szúrnád a púzóját.
2019. jan. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Nem fogok 70 kmt leutazni csak azért hogy barátkozzak egy lánnyal.
2019. jan. 26. 03:25
 8/24 A kérdező kommentje:
Ezért írtam meg neki hogy mik a szándékaim, tudja mire számítson. Szerintem jóvátehetem de nem tudom hogyan
2019. jan. 26. 03:27
 9/24 A kérdező kommentje:
Mondjam azt neki reggel hogy bocsátson meg, hülyeségeket írtam és volt pia bennem (tényleg nem józanul írtam neki) mostmár kicsit jobban vagyok
2019. jan. 26. 03:35
 10/24 A kérdező kommentje:
Hogyan tegyem jóvá a hibámat? Kérlek segítsetek, nagyon kell nekem ez a lány :(
2019. jan. 26. 03:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!