Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írásban mondtam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írásban mondtam el neki hogy azért akarok vele találkozni mert tetszik nekem. Ezért kikosarazott. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Tök jól kijövök egy lánnyal, élőben is, chaten is. Annyira még nem ismerjük egymást. Elmondtam neki hogy azért szeretnék vele talizni mert tetszik nekem.Csak tisztázni akartam hogy nem csak barátkozni szeretnék és ne legyen félreértés belőle. Erre ő azt mondta hogy én is tetszem neki mint barát. Aztán elmondta hogy utálja hallani valakitől azt a szót hogy "tetszel". Most akkor én rontottal el? Azért kerültem barátzónába mert elmondtam neki hogy tetszik? Nem értem ezt a női logikát.
2019. jan. 26. 02:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Te most tényleg azt hiszed, hogy ha bejönnél a csajnak, akkor azon az egy szón múlott az egész, hogy "tetszel"? Tényleg ezt hiszed????
2019. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. De keszen allok felvenni a harcot es harcolni erte. Valtottunk temat es most tok jol elbeszelgetunk. Lehet hogy elijesztettem ezzel a "tetszel" szoval es azert utasitott el. Miert keresne a tarsasagom ha egyaltalan nem akarna tolem semmit? Lehet hogy nala kesobb alakul ki a vonzalom
2019. jan. 26. 11:58
 23/24 A kérdező kommentje:
Nagyon sokminden megváltozhat ha találkozunk
2019. jan. 26. 13:01
 24/24 A kérdező kommentje:
Megírtam neki azt amit a 17 es írt. Kiderült hogy a lány még mindig az ex pasiját szereti
2019. jan. 27. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!