Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írásban mondtam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írásban mondtam el neki hogy azért akarok vele találkozni mert tetszik nekem. Ezért kikosarazott. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Tök jól kijövök egy lánnyal, élőben is, chaten is. Annyira még nem ismerjük egymást. Elmondtam neki hogy azért szeretnék vele talizni mert tetszik nekem.Csak tisztázni akartam hogy nem csak barátkozni szeretnék és ne legyen félreértés belőle. Erre ő azt mondta hogy én is tetszem neki mint barát. Aztán elmondta hogy utálja hallani valakitől azt a szót hogy "tetszel". Most akkor én rontottal el? Azért kerültem barátzónába mert elmondtam neki hogy tetszik? Nem értem ezt a női logikát.
2019. jan. 26. 02:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hibát? Nem kellesz neki, max barátnak.
2019. jan. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmilyen hiba, egyszerűen nem tetszel neki, mint férfi.


"én is tetszem neki mint barát. Aztán elmondta hogy utálja hallani valakitől azt a szót hogy "tetszel""


Ez azt jelenti, hogy szimpatikus vagy neki emberként, de nem tetszel neki és te ne mondd neki azt, hogy tetszik neked, mert zavarja, talán egy kicsit viszolyog is tőled és kezeld csak barátként.


21/N

2019. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem elrontottad, hanem eleve nem akar tőled mást.
2019. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Aj,biztos az a baja,hogy nem azt írtad sokkal többet érzek irántad,minden nap rád gondolok stb.A tetszel az olyan szimpla.Az most mi,tetszel mint ki a kutyám?Ezért mondta,hogy mint barát,aztán meg hogy amúgyis utálja ezt a szót.Ezzel nem tud álmodozva lefeküdni éjszaka aludni,hogy milyen szépeket írtál.Nekem vannak olyan kérdések ami kiveri a biztosítékot,de én tudom hogy ezek az én hulyeségeim.😅Igy ha tetszik nem mondom neki,hogy mint barát.Aztán lehet tényleg,mint pasi nem jösz be neki,de sztem felhúzta magát.Megfogalmazhatnád szebben amit mondani akartál.Aztán ha tényleg nem akar többet akkor hagyd.Bocsánatot azért nem kell kérni,semmi rosszat nem tettél.
2019. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Csúszik a kuplungja. Hagyd.
2019. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hiába fogalmaztál volna másképp, nem kellesz a csajnak. Ha már tolja ezt a "csak barátként tekintek rád" szöveget, akkor akármit csinálhatsz, akkor se fogsz neki kelleni. Tapasztalat...
2019. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 peca1000 ***** válasza:
81%

Defektes a nő.


Írd meg neki, hogy örülsz neki, hogy megismerhetted, kár, hogy te nem jössz be neki, keresel egy másik lányt, akivel összejöhetsz.


Ha mégis kellenél neki, akkor ne félj, visszaír, hogy mégiscsak legyetek együtt.


Ha nem, akkor ennyi!

2019. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ez a lány csak azért rakott barátzónába mert megírtam neki hogy tetszik nekem.
2019. jan. 26. 10:38
 19/24 A kérdező kommentje:
Mert elmondta hogy egy másik pasi is így közölte hogy tetszik neki és őt is kikosarazta
2019. jan. 26. 10:40
 20/24 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy ő is szeretne engem jobban megismerni de hogy ne gondoljam azt hogy azért teszi mert tetszem neki.Én tegnap még azt is elmondtam neki hogy nálam fiú-lány barátság nem nagyon létezik. Igaz, alig ismerjük egymást, 1-2 szer találkoztunk élőben. Lehet ebből így valami? Nekem az oké hogy barátzónából indul az ismerkedés és van sok fiú barátja de ha én örökre barátzónába maradok akkor engem ez a csaj nem érdekel.
2019. jan. 26. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!