Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan puhatoljam ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan puhatoljam ki, hogy a nőnek akivel randizni fogok, milyenek a politikai nézetei?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, nem hinném hogy hosszútávon együtt tudnék olyannal lenni, aki egy bizonyos párttal szimpatizál, mert az azt jelentené hogy nagyon sokmindent másként látunk, és nincs jövőnk együtt. Beszélgettünk már párszor semleges témákról, szimpatikus, és el tudnám vele képzelni magam hosszabb távon is, de ez még nem került elő. Hogyan tudnám ezt kipuhatolni valahogy? Volt már kapcsolatom ezelőtt, de gimiben volt az utolsó, ott még nem érdekelt a téma. Vagy együtt lehet úgy élni hosszútávon valakivel, hogy teljesen más politikai nézeteket vallotok?

20F



2019. márc. 5. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
Mondj valami olyat az első randin, hogy azt a jó büdös k#rva anyját annak a utolsó ro&adt Orbán gec{nek. Innentől egyértelmű lesz.
2019. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%

Mi két ellentétes világnézetűek voltunk; mára együtt sz@rjuk le az egész politikát.

Szavazni a Kétfarkúakra fogunk!

2019. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Rockarc ***** válasza:
68%

Szerintem ezeket a kerdeseket raertek kesobb megbeszelni, ne az elso randin nyiss ezzel. Ha nagyon elteroek a politikai nezeteitek, akkor egy csomo masik dologban is kulonbozni fogtok.


42F

2019. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Randira menj egy O1G feliratú pólóban és figyeld a hatást.

Vagy egy "bajszos sz.." feliratúban Áder János fényképe alatt.

Vagy egy "Ki ez a f...?" feliratúban Kövér László képe alatt.

Garantáltan tudni fogod, hányadán állsz vele. :DDDD

2019. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha valami vérliberális, akkor neked lőttek, bár az ilyenek általában palinak vannak öltözve, és olyan személyiségük van, hogy eleve nem jutsz el a randiig sem...
2019. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%

A randik pont arra arra valók, hogy megismerjétek egymást. Randi "előtt" nem igazán lehet megtudni.


De szerintem teljesen rossz felbontásban nézed a dolgot. A politikai nézetnek a világszemléletet kéne tükröznie, de nagyon sok embernél nincs meg ez a határozott kapocs, sokan eleve nem foglalkoznak annyira az egésszel, hogy határozott elképzelésük legyen. Koncentrálj a világnézetre, alapvető értékekre. A párt túlságosan alacsony szint, félrevezet. Persze ha téged a politikai identitás mozgat és nem a mögötte meghúzódó értékrendszer, akkor nincs mit tenni :D

2019. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már másokon is megfigyeltem. Elvárnak valami "politikai nézetet", és nemcsak barátnő és barátszerzési kísérleteknél, hanem munkatárstól új ismerőstől is. De nem lehetne inkább azokat a kérdéseket letisztázni, amik még a pártszimpátiát is befolyásolják? Senki nem tévedhetetlen, lehet hogy egy csomó mindent nem tud ezért téved. Nem hiszem hogy nem találsz fontosabb megbeszélnivalókat hogy kiderítsd az értékrendjét, mint párt neveken rágódni.
2019. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, most olvastam a 16-os ugyanazt mondta mint én csak jobban megfogalmazta :)
2019. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a melleit puhatold ki, az sokkal jobb foglalatosság mint az idióta, erkölcs-romboló politikával foglalkozni!
2019. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Akkor leírom mégegyszer, látom nem volt érthető. Nem várom el hogy ugyanarra a pártra szavazzon, mint én, vagy hogy mindenben megegyezzenek a nézeteink. Csak egy bizonyos párt szavazóit, szimpatizánsait akarom elkerülni, akik nagyjából mindenben teljesen mást gondolnak a világról mint én, mindezt teszik úgy, hogy a 90%-uk ellenvéleményt nem is hajlandó meghallgatni.

Egyébként szerencsére ilyen (és másmilyen) probléma sem merült fel, úgyhogy #19, megvolt a mellek kipuhatolása is.;)

2019. márc. 15. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!