Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom. Azt mondja még szeret de már más tetszik neki. Volt azóta egy barátom,de egyszerűen nem tudtam boldog lenni vele. Ki szeretnék békülni a volt pasimmal.. Hogyan kezdhetnénk előröl mindent?
2010. júl. 2. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi.. nemfigyeltem. elirtam. az eredeti fő kérdés: Hogyan béküljünk ki?
2010. júl. 2. 17:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen nehéz is, de muszáj elterelni a gondolataid. Bulizz, szórakozz, menj el a barátnőiddel valahova, csak foglald le magad és ne agyalj a témán. Mikor a legkevésbé számítasz rá, majd érkezik egy srác az életedbe, aki sokkal jobban megérdemli a figyelmedet és sokkal jobban is szeret, mint a volt barátod. Fel a fejjel!!
2010. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak ez most annyira nehéz..
2010. júl. 2. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, az már kicsit más, akkor vissza minden:) Miért is akarsz vele kibékülni, ha mást szeret? Nem biztos, hogy megéri, az egy dolog, hogy azt mondja, hogy még szeret téged, de ne engedd, hogy csak úgy rángasson téged. Más lány tetszik neki, egyszerre meg nem lehet két lányt szeretni. El kell gondolkoznod azon, hogy valóban ő kell-e neked. Lehet jobban járnál, ha most pihentetnéd a dolgokat.
2010. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!