Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki esemény, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki esemény, ezek után most nem keres? Szerintetek haragszik, vagy rendezetlennek tart?

Figyelt kérdés

Randizok egy sráccal, most aludtam 2.ra nála. A menzeszemig meg 1 hét lett volna, így nem volt nálam felszerelés, ami kell hozzá, de ő biztos azt hiszi most, hogy ennyire se figyelek magamra.

Nos, szombaton nála aludtam, de reggelre nagyon megjött és a lepedője, takaró is olyan lett. Ő ébredt fel előbb, azt mondta, hogy a frászt hoztam rá. Én meg szégyenembe azt se tudtam mit csináljak, az ágyat áthúztam, magamat renderaktam, ő meg elment nekem tamponért, de nagyon hülyén éreztem utána magam....

szerintetek most elment a kedve tőlem???:((( délután jöttem haza, azóta nem írt, pedig este mindig beszélünk


2019. márc. 4. 00:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon ciki, de nem az hogy előbb megjött, hanem ez a reakció. Miért ijedt meg? Új neki hogy a nők menstruálnak? Ha még ennyire kisfiú akkor ne legyen még nővel, mert éretlen hozzá.


Írj rá és nyalj neki, hogy nagyon sajnálod hogy ez történt, többet nem fordul elő hogy előbb fogsz vérezni és felszerelés is lesz nálad.... Úgyhogy ne aggódjon.

2019. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől elmegy a kedve akkor nem kár érte. Egy házasságban bélpanasz mellett az is előrordulhat, hogy egy laza pukiból csomag lesz, na és, Adjuk be a válást ?! 😁
2019. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Szépen le lett pontozva mindenki aki nem úgy kezdte, h jajj szegénykém angyal bögyörőm...pedig hát senki nem írt hülyeséget.....
2019. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2019. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha egy gyerek és emiatt vége, akkor soha nem is akart tőled komolyat. Gondolom a szex ellen egy szava nem volt.
2019. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!