Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki esemény, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki esemény, ezek után most nem keres? Szerintetek haragszik, vagy rendezetlennek tart?

Figyelt kérdés

Randizok egy sráccal, most aludtam 2.ra nála. A menzeszemig meg 1 hét lett volna, így nem volt nálam felszerelés, ami kell hozzá, de ő biztos azt hiszi most, hogy ennyire se figyelek magamra.

Nos, szombaton nála aludtam, de reggelre nagyon megjött és a lepedője, takaró is olyan lett. Ő ébredt fel előbb, azt mondta, hogy a frászt hoztam rá. Én meg szégyenembe azt se tudtam mit csináljak, az ágyat áthúztam, magamat renderaktam, ő meg elment nekem tamponért, de nagyon hülyén éreztem utána magam....

szerintetek most elment a kedve tőlem???:((( délután jöttem haza, azóta nem írt, pedig este mindig beszélünk


2019. márc. 4. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha emiatt nem keres tobbet, akkor jo hulye, de amugy te is irhatsz neki.
2019. márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Női dolog ,ennyi.Én inkább azt nem értem,hogy randizol valakivel,de már másodjára ott alszol.Elég kellemetlen lehetett így az elején,de szokjon hozzá a meglepetésekhez,ha meg valami nem tetszik neki,ne is jelentkezzen többet :)
2019. márc. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, rosszul írtam, ez volt a 2. alkalom, hogy ott aludtam, amúgy már régebb óta randizunk.
2019. márc. 4. 00:48
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Elment tamponért Neked... nem hiszem, hogy akkor annyira csitri lenne, hogy ne értené ezt meg.

Ez bármikor megesik egy olyan nővel aki menstruál. Ha meg nem érti meg, ne aludjon nővel, vagy ne keljen még neki nő!

2019. márc. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Mindig legyen nálad betét tampon,válto bugyi,nálam is volt ilyen azota ezeket mindig táskámba rakom,bármi lehet alapon
2019. márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Írd ezt le neki!
2019. márc. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Sztem csak azon tanakodik érdemes e kivenni valahogy a vért vagy vágjon ki mindent a kukába.Du. hazamentél,nem ìrt pár órája,és már ekkora sztresszben is vagy.
2019. márc. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
A pasi viselkedése ciki, ha nem keres többet, ne foglalkozz vele, jobb is ha megszabadulsz töle.
2019. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Jajj szegény. 😞 Nyugi én is voltam így. 😁 kb másodjára vagy harmadjára aludtam páromnál szóval friss volt még a dolog. Éjszakás műszakból mentem hozzá még másfél hét lett volna a következő menzeszemig. Felkeltem, erre hopp, véres a lepedő 😂 nagyon kellemetlen volt... mondjuk nálam mindig van tampon. Pont bent volt a szobában és észre vette mi van. Aranyos volt. Mondta hogy majd ő ágyneműt cserél meg beáztatja én tegyem rendbe magam nyugodtan. Azóta is együtt vagyunk. 😊 hidd el bármennyire is kellemetlen nincs ebben semmi. Normális férfi higgadtan kezeli és nem csinál belőle ügyet. Írj rá esetleg hogy most mi van... elmondtad neki hogy hamarabb jött meg?
2019. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Beszéltetek róla? Szerintem egy "magyarázattal" tartozol neki, ő lehet nem tudja hogy esetleg előbb megjön vagy hogyan is működik ez a menzesz. Mindenképpen értse meg, hogy miért történt ez.
2019. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!