Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Benneteket vonzanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket vonzanak a zűrös csávók?

Figyelt kérdés
Zűröst úgy értem, hogy bandázós, füves, de normális, csak benne van az éjszakai életben.
2010. júl. 2. 12:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
utolsó, mit csináltál? :D És mennyit kaszáltál vele? :D
2010. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
akkor nekem - normális fiúnak semmi esélyem... jó tudni...
2010. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

HAJJAAAJJJJJJ:D:D:D


Akkor jó néhányan megismerhetnének itt. Rádió, újság TV, on-line média is beszámolt rólam. A youtubon még az elfogásom videója is fent van. Na de az a múlt. Ma már rendesen élhetek, bűn nélkül...

2010. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hidd el "normális fiú", hogy pont ez a te legnagyobb esélyed. Itt arc nélkül én is könnyebben írok erről, de face to face már nem beszélgetek erről senkivel. Ha tehetném visszacsinálnám......
2010. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13:02-kes én voltam aki "általánosított". Akkor ne haragudj, jó hallani, hogy kompenzálod a bűneidet. Sajnos sokan nem:S


Egyébként ki vagy? Esetleg a móri bankrabló?:P

2010. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A füves bandázósak nem igazán... :/

Azok már "túl" rossz fiúk, és attól félünk MI lányok, hogy bajba sodortok minket... :)

Viszont a picit rosszfiúkat imádjuk :D ♥♥


---> Bibi válasza

2010. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Sajnos a lelkiismeret furdalás a legnagyobb büntetés, de legalább soha-soha az életben több hülyeséget nem csinálok és legalább mindig van késztetés, hogy adjak ha épp van..


az meg hogy ki vagyok..........:D:D:D



......titok marad......

2010. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Na lépek, mert a munkatársak vihorásznak a raktárban és az irodában is hallom. Nemsokára visszajövök.
2010. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ma 13:02


Mit csináltál? Rablás? Drogot termeltél? Mennyi pénz szeretél vele? És hogy buktál le?

Irj privibe érdekel. :D

2010. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Naaaa....annyira kíváncsivá tettél:)) Prtivibe sem küldöd el??? Úgyis anonim oldal, sose mondom el seninek, és nem is fogom tudni melyek a te válaszaid, kérdéseid:)
2010. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!