Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Benneteket vonzanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket vonzanak a zűrös csávók?

Figyelt kérdés
Zűröst úgy értem, hogy bandázós, füves, de normális, csak benne van az éjszakai életben.
2010. júl. 2. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavarna.. :S

Viszont a erős, határozott, Igazi nagybetűs FÉRFIAKAT imádom..akik sosem tökéletesek, mert mindig van valami, viszont annyira vonzó hogy rossz fiú..de a legjobb értelembe rossz fiú..

ne füvezzen, meg semmi...Hogyha téged nem zavar az nem gond:)

2010. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
engem vonz,de füvezni nem kéne;)
2010. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

engem egyenesen taszít... gusztustalan az összes ilyen alak.

19L

2010. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

bizony, az összes nőt vonzza az ilyen.

én is ilyen vagyok, és nincsenek szerelmi gondjaim, bár füzezni nem szoktam, a piára esküszöm.

2010. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
Ismersz egyet is?
2010. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én zűrös vagyok!


Ragadnak a kiscsajok, de már ilyen 16-17tól jönnek. Tudod,nagy autó, lóvé, tuti vállalkozás, jó ismerősök. Persze nem vagyok ocsmány kinézetű.


Többszörösen büntetett 26 éves főiskolás (nem cigány) férfi vagyok, de sose drogoztam és társai. Már van rendes munkám, életem, de azért rám néznek és sejtik, hogy mi a szitu.

2010. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

Pff...és még büszkék is vagytok rá, hogy "zűrösek" vagytok. Enegm taszít:S Képzelem milyen hosszútávú kapcsolatai lehetnek egy srácnak és milyen kiscsajokkal...bár jobbat nem is érdemelnétek.


Írta valaki, hogy őt az igazi férfiak vonzzák. Vele értek egyet.

2010. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kinek mi az igazi férfi.
2010. júl. 2. 12:34
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
zűrös csávó= igazi férfi
2010. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Amint látod, nem írtam olyat, hogy ki is használom a fiatal kiscsajokat. Jövőre férjül vesznek, mert egyébként 7 éve van párom. Tudom, hogy elítélhető vagyok a társadalom szemében, de én nem akartam 10-15 évet várni, mire SAJÁT lakásom lehet egy bankhitel vagy akármi által. Oké, lehet lehordani minden mocsoknak, de ma biztos lábakon áll a családom és a válság ellenére is biztonságban vagyunk, persze érezzük, de nem érdekel. Próbálom kompenzálni a bűnök miatti rosszat. Én tv-t mosógépet, egy használt számítógépet, kp-t és egy kisteherautónyi élelmiszert küldtem Felsőzsolcára és bizony a boltjaimban is megy a gyűjtés! a koldusnak adok és a fiam ovijában néha kifizetem pár csóringer ebédjét is. Persze mindezt titokban az óvodavezetővel, mert face to face visszautasítanák. Igen! Mocsok voltam, de már nem vagyok az!
2010. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!