Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az normális ha barátnömnek utalok rá, hogy rakja már ki közös képünket MSNre, vagy mondjuk vipre profilképnek, vagy ilyesmi... Szóval 5 hónapja vagyunk eggyütt, szerintem ez egy alap dolog lenne... nem tudom miért, de ez fontos nekem. Szerintetek nem para ha mondom neki? 17/F (15/L)
2010. júl. 1. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
én 2 hét után szóltam volna:D
2010. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alap dolog? bazeg tényleg sokat változott a világ, mióta felnőttem. szerintem más az alap dolog.
2010. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Profilképnek? Talán túlzás közös fotót kirakni, mégis csak önálló lény. De a képei között legyél ott, az elvárható. A baráátai, akikkel msn-ezik meg vele akarnak beszélni, nem "veletek", szóval oda sem való közös kép szerintem. Persze ez csak az én vélemények.


22F

2010. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Funktasztikus ***** válasza:
sztem ne maardj le ulyen kicsinyes dolgoknál..:Dezen nem érdemes törni a fejed ha kirak kirak ha nem nem az a ényeg hoyg eggyüt vagytok még nem kell tudnia az egész világnak...
2010. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!