Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit tegyek? Találkozzak vele? Ő 30 én 18 leszek.

Figyelt kérdés

Egy közösségi oldalon talált rám, (kb. 1 hete) azóta szinte minden este órákat beszélgetünk, nagyon kedves, aranyos, bókol meg minden, csak egy baki van, hogy 30 éves..:S Én meg ugye még 18 sem vagyok, ráadásul még sosem volt fiúm ezelőtt, szóval teljesen kezdő vagyok a témában...neten keresztül fel se tűnik, hogy ennyivel idősebb, mert teljesen olyan, mintha ő is hasonló korú lenne.. Kérdezgeti, hogy mikor találkozunk majd, akár csak pár percre is, de ő nem erőlteti, stb.. sportol, és meghívott az egyik versenyére is, hogy menjek vele (Tiszára) Én viszont teljesen össze vagyok zavarodva, mert bár szívesen találkoznék vele, nem merek, mert egyrészt a szüleim tutira kiakadnának, másrészt pedig félek is, hogy miről beszélnénk, ilyesmik..és persze az ilyen netes ismerkedéseknek sem vagyok híve :S

Mit tennétek a helyemben?


2010. júl. 1. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

"neten keresztül fel se tűnik, hogy ennyivel idősebb, mert teljesen olyan, mintha ő is hasonló korú lenne.. "


- Vagyis találtál egy éretlen 30 évest. Ha neked ez kell, tessék, bár én a Te helyedben nem vele kezdenék ,ah még nem volt barátom.

2010. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy nem tudom, hogy kell-e..nagyon aranyos, kedves, figyelmes..

a másik meg, hogy neki van munkája, háza, teljesen önálló, én meg ugye a szüleimmel élek, és tartok tőle, nehezen tundám elviselni,hogy valaki felettem áll (egzisztenciálisan is, meg amúgy is)

2010. júl. 1. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen gondolataid vannak, akkor felejtsd el az egészet. Nem lesz ebből semmi.
2010. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
helló, ne félj. fura helyzet, de volt ilyenben részem. Összejöttem egy 17 éves lánnyal 29 évesen. Szűz volt, és megbeszéltük, hogy a 18 éves szülinapját emlékezetessé tesszük. Egy év alatt rengeteg dolog történt vele. Támogattam a tanulásban, abban, hogy megtalálja magát nőként. Megtanult profi módon szopni :), stb. Azóta nem vagyunk együtt, de nagyon kellemes emlék az együtt töltött 2 év. Szépen váltunk el, igazából nem is volt szakítás, csak megbeszéltük, hogy megyünk a magunk útján. Még ezután is sokszor felhívott, és kikérte a véleményem pasiügyben :) Szóval, vágj bele, ha ügyes a srác, nagyon sokat tanulhatsz egy ilyen kapcsolatból.
2010. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az anyagiakról nem írtam. Soha nem volt gond, hogy ő még függött a szüleitől. Nem utalt rá, hogy igényelné, de szívesen ajándékoztam meg. Sokszor eljött hozzám dugiban vonattal, és tudtam, hogy a zsebpénzét erre verte el. Cserébe elegáns étterembe vittem, és jót szórakoztunk a csodálkozó tekinteteken. :)
2010. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Megtanult profi módon szopni :)"


- Látom a lényeget kiemelted. Végül is valamire a 18 éves lányok is jók, ugye?

2010. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hát, nem tudom, lehet, nekem túl fura ez a dolog..kicsit irónikus is, mert az egyik barátnőmnek meg kifejezetten ez a korosztály jön be, én meg mindig oltottam emiatt (persze nem bántottam, csak olyan nemnormális dolog ez szerintem)

És mit szóltak a lány szülei?

2010. júl. 2. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Tök ugyanez történt velem is,csak akkor én 17 voltam,ő pedig 29 :-))


Szóval neten kezdtünk beszélgetni,egy közösségi portálon :-)

Ő erősködött,hogy találkozzunk,hogyha naponta 5 levelet váltunk egymással.Én azért visszakoztam...féltem a korkülönbségtől.

(De egyébként nekem is az idősebb pasik jöttek be mindig,na de sosem gondoltam arra,hogy 12 évvel idősebbel kerüljek össze :-D )


Aztán rávett egy találkára,és nem csalódtam :-)

Azóta már 2 éve együtt vagyunk...A szüleim eleinte kételkedtek ebben az egészben,de miután megismerték,elfogadták a kapcsolatunkat.


Viszont mostanra már azért kiéleződött pár probléma,többek közt az is,hogy ő már önálló én pedig még a szüleimnél lakom.De már gondolkodunk az összeköltözésen :-)


Nekem sem volt előtte még barátom.Szóval ő volt az első mindenben...De ez sem okozott gondot,mert mára már eléggé belejöttem a dolgokba :-P


Tehát szerintem még kicsit ismerkedjetek,aztán találkozz vele!

Teljesen megértem,hogy félsz és tartasz ettől egy kicsit.Én is így voltam,de egy veled egykorúval is zátonyra futhat a kapcsolat.


Majd írd meg a fejleményeket!

Hajráááá :-)


19/L

2010. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszii a választ, így olvasva tényleg nagyon romantikusnak tűnik:)

lehet ráveszem magam egy találkozóra, aztán max ha nem jön be akkor rövidre zárom a dolgot :)

2010. júl. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!