Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok van egy lány aki tetszik nekem és ez fordítva is így van én nem merem elmondani neki és ő se nekem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el, írd le.
2008. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
es honnan tudod h o is erez irantad annyira mint te
2008. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
irj neki egy szép levelet, és egy csoki, vagy egy pinduri plussallat tarsasagaban add át neki.
2008. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szedd magad össze és kérdezd meg töle h most akkor mi van.Sztem levelet ne írj neki...nekem az már túl gyerekes lenne.De az ajándék naon jó ötet.Vegyél neki egy cuki plüst vagy valamit és beszélgess el vele
2008. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lépcci vegyél fel msn-re:tubu28@hotmail.com
2008. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!