Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány, akinek én tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány, akinek én tetszem, de nem meri elmondani. Hogy vehetném rá?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak ki akarsz csikarni egy vallomást? Vagy téged is érdekel? Mert ez nem mindegy. Rávenni amúgy nem fogos tudni...
2008. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod/tudod, hogy a lánynak tetszel? Sok iylet hallottam már, és a vége mindig az lett, hogy csak tévhír. Amúgy általában a lányok jelzéseket küldenek, amiket ügyesen észre kell venned, és utána lépned. Vannak kezdeményezők is, akik konkrétabban fogalmaznak, meg vannak félénkebbek is, akik nem tudják hogy tudassák. Minden nő másmilyen, ezért szerintem ha érdeklődsz iránta, kezdj el közeledni felé teljesen függetlenül attól hogy tetszel-e neki vagy sem. Ha tényleg tetszettél neki, akkor szuper. Ha meg nem, akkor meg hátha később megtetszel neki, amikor ismerkedtek. Ja és sok lánynál nem a külső számít!
2008. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kellene rávenni...Te nem mersz közeledni, vagy csak strigula kellene? Amugy ha valakivel meg akarsz beszélni valami "eddig kimondatlan" dolgot, hozd szóba magad a témát.Ha úgy csinálsz, mintha abszolút képben lennél, pl célozgatsz, hogy vannak köztetek kimondatlan dolgok, akkor megnyílik.Talán.
2008. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szemezést próbáltad??
2008. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Odamész, szerelmet vallasz, aztán rákérdezel, h kölcsönös-e.
2008. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez mind oké!

msn-en beszéltünk+ovis koromból ismerem. most mind a ketten 13 évesek vagyunk. Kérdeztem, hogy kibe szerelmes és azt mondta, hogy:

1000% hogy ismerem

majd elmondja ha eljön az ideje

+nem mondja el mer fél a csalódástól

++ oviba is piszkált![jó értelemben] xd

Ez 1 értelmű nem?

2008. okt. 14. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
igy már igen, biztos h szeret!!!
2008. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

vazz, nem lehet hogy arra várj, hogy te kezdeményezz...???

általában a fiu dolga...

2009. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!