Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Mi az elvárásotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi az elvárásotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A férfi mikor közölje a szexuális vágyait, ami mondjuk nem a megszokott?

Tehát bdsm, nyilvános szex stb, ide mindenki képzeljen el valami "perverzebb" dolgot, nem mindennapit.


2019. febr. 9. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

En úgy gondolom, hogy jobb az elején elmondani az olyan vágyainkat amik nélkül nem tudunk meglenni. Felesleges egymás idejét pazarolni, ha nagyon nem passzoltok össze.


Én az elején el szoktam mondani általában nincs is folytatás.

2019. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha ezzel indítasz, az tuti bukta.
2019. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Így. "Szia, Pisti vagyok, análfetisiszta."

32/f

2019. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire fontos neki az adott dolog. Ha megvan nélküle, max alkalmanként vágyik rá akkor ráér. Ha számára csak az a megfelelő nemiélet akkor az ismerkedés legelején.

Pl a nyilvános szex alkalmanként izgi, szerintem a többség benne van, de eszem ágában nem lenne minden 2. alkalommal valami random helyre vonulni egy dugásért.

2019. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Itt nem is arról van szó, hogy állandóan akarja, de azrté legyen.
2019. febr. 9. 16:50
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Minél előbb, h legyen időm pá-pát inteni.


Vki meg ezért hamarabb fog esetleg veled maradni, tovább randizni.


Szóval, lehet ezt már az elején közölni, sőt, kell is.

2019. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Land of Confusion, te nekrofil vagy, vagy mi miatt hagynak ott? Elég normális ember vagy.


Kérdező, minél előbb. Vagy megegyeztek, és hurrá, vagy nem, és pápá. De ilyen "de azért legyen" kapcsolatba nem szívesen mennék bele.

2019. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

# 7


Kedves a feltételezésed, de nem vagyok nekrofil és egyéb más ilyen sem.

2019. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk 2.-3. randi
2019. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem az első randin de ne is akkor amikor már halálosan szerelmesek vagytok egymásba és nagy a rózsaszín felhő...szerintem ezt azért érezni lehet, mikor jött el az ideje... intenzitástól függően 2-3 hét után... de erre tényleg nincs recept... ez ugyanolyan mintha azt kérdeznéd mikor mondanád el, hogy szereted a másikat... amikor ÉRZED, hogy ott az ideje...


Hallgass a megérzéseidre, mindent ne az ész diktáljon, mert itt láthatóan ez csesz el sokaknál sokmindent...

2019. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!