Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjek fel egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel egy lány?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy kicsit félénk vagyok ha egy lányt próbálok felszedni!

Most beszélgetek msn-en egy lánnyal és már mondtam neki hogy milyen szép meg minden de nem tom mi legyen a következő lépés? A legnagyobb probléma az egészben, hogy 15 éves vagyok!

Légyszi segítsetek és csak normális válaszokat kérek!

nagyon fontos lenne!!

UI.:Azért msn-en beszélek mert 30 km választ el minket és ritkán járok át oda!


2010. jún. 30. 21:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:48

Hát az télleg gáz lenne bár kicsi az esély arra hogy ebből magára vagy rám ismerne.


A válasz megírásának időpontja: ma 00:02

Véletlenül a linket ne küldjem el neki msn-en hogy olvassa el és hogy akkor most mivan válasszon.


dawyds: Kösz a tippeket szerencsére van akkora mákom hogy egy városba járunk középsuliba de sajnos két különböző suliba (semmi sem tökéletes)én a trefortba ő a szegyába (szentgyörgyi-be) van de egy randit vagy csak egy találkozót is könnyebb összehozni.

Kssz az eddigi válaszokat!!!!

2010. júl. 1. 09:47
 12/18 Horváth Döniz válasza:

Nem kell félned semmitől:)

A lányok szeretik a talpraesett, bátor fiúkat:)

Nyugodtan hívd el valahova.. üljetek be egy kávézóba vagy valami nyugodtabb helyre ne egyből buliba vidd. :)

Válasszatok ki közösen egy helyet ahol mindd a ketten jól érzitek magatokat és beszélgessetek sokat, utána már jön minden magától ;)

2010. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az előző kommentelőnek:

kössz a tippeket

2010. júl. 1. 10:31
 14/18 A kérdező kommentje:

Ma megkérdeztem tőle msn-en, hogy megadja e a telefonszámát erre azt mondta hogy szerinte még kicsit kora bár szerintem is korai kérdés volt mert csak 2-3 napja beszélgetünk de már kezdek kifogyni a témákból. pl:Mi a kedvenc filmed?Milyen zenéket hallgatsz? meg minden és most nem tom mit csináljak várjak még egy kicsit kb 1 hetet vagy holnap mondjam meg neki hogy adja meg a telefonszámát mert úgy jobb lenne elmondani hogy mit is érzek iránta vagy csak mint eddig msn-en beszéltünk és ott mondjam meg neki vagy ha telón akkor sms-be vagy hívjam fel és ott mondjam el mit is érzek és a többit msn-en vagy sms-be mert sajnos nincs sok pénz a kártyámon de van egy ingyen sms-es oldal és arrol tok neki sms-t küldeni. Szerintetek melyik a jobb?

égyszi segítsetek mert már végképp nem tom mi legyen és mivel elég jó csaj (szerintem) félek attól h valaki beelőz és az sztemm nem lenne jó legalábbis nekem.

Várom a segítségeteket. THX

2010. júl. 1. 22:38
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja akinek kell link az ingyen sms-es oldalról az írjon PM-be (privát mail)
2010. júl. 1. 22:40
 16/18 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, h alacsony vagy, és csak akkor fogja őt igazán zavarni, ha nem is érdekled... ;)

Akkor inkább felejsd el...

2010. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagy hülyeség volt telefonszámot elkérni tőle két napi beszélgetés után. De minek akarod elkérni a telószámát??? Inkább hívd meg egy kávézóba, parkba, vagy valami nyugis helyre és beszélgessetek. Szerintem ne húzd az időt msn-en mert nem éri meg személyesen kell megismerni és személyesen sokkal élvezetesebb is mint a monitor elött. Első randira moziba ne hívd mert ott nem fogojátok egymást megismerni.


Remélem segítettem, ha van kérdésed kérdez nyugodtan...


19/F

2010. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
brühühühüü. szentem necsajozz ha nemtudsz. 155cm-el még a kutya se figyelrád
2010. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!