Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjek fel egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel egy lány?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy kicsit félénk vagyok ha egy lányt próbálok felszedni!

Most beszélgetek msn-en egy lánnyal és már mondtam neki hogy milyen szép meg minden de nem tom mi legyen a következő lépés? A legnagyobb probléma az egészben, hogy 15 éves vagyok!

Légyszi segítsetek és csak normális válaszokat kérek!

nagyon fontos lenne!!

UI.:Azért msn-en beszélek mert 30 km választ el minket és ritkán járok át oda!


2010. jún. 30. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a térdfe alá és a honaalá nyúlsz és megemeled
2010. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

a lány hány éves?

ha veled 1 korú dobd be hogy teeee megy a ezmegaz a moziba,mérnem nézzük meg, vagy mérnem ülünk be valahova és dumálunk élőben, sötöbö:D

2010. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A problémám meg sajnos ott kezdődik hogy nem vok olyan nagyon nagy (magasságom) 155 cm vok és félek hogy nagyobb nálam és inkább helybenhagy.meg még soha nem randiztam szégyen vagy nemszégyen ez az igazság és érzem magamon hogy nőtt az önbizalmam de de amint már mondtam még soha nem randiztam és nem tom mi az első lépés. Vagy próbáljam msn-en "megpuhítani" és amikor hasonlóan érez mint én akkor találkozzak vele személyesen vagy hogy?
2010. jún. 30. 21:48
 4/18 A kérdező kommentje:

végülis majdnem egyidős velem 7 hónap van köztünk

ő :1994. július 16. született

én : 1995. január.21 -én születtem

2010. jún. 30. 21:52
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül csajozós szöveget írnod neki. Azt már tudatosítottad benne hogy vonzónak találod. Beszélgessetek bármiről, ami éppen eszetekbe jut ami érdekel titeket, a lényeg hogy megismerje a te személyiségedet, és ezután majd úgyis kialakul a dolog.

Bár személyesen jobb lenne, de ha 30 kilométer van közöttetek akkor egyenlőre ez az egyetlen lehetőségetek.

Sok sikert!

2010. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kössz!(az előző kommentelőnek)

pontosabban 23 km és busszal nem is olyan drága most 230ft egyből oda de kb 10 km kerülővel 270ft

A gond az hogy még nem ő kérdez hanem mindig én ez nem tom gond-e vagy sem.

ugye én írtam neki hogy tök jól néz ki ő erre azt írta hogy köszönöm.

Szerintetek korai még elkérni a telefonszámát?

2 napja beszélgetün sztem korai de azért megkérdeztem.

2010. jún. 30. 22:35
 7/18 anonim ***** válasza:

igen , kérd el a számát, hívd fel, beszélgess vele, ha szimpi akkor meg hívd el találkozni, moziba vagy csak sétálni...

19/F

2010. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Poén lenne ha a lány betévedne gyakorikerdesek.hu-ra, és ezt meglátná. :D
2010. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jah úgyhogy ird is ki a nevét, hátha meglátja
2010. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
hát hasonló cipőben járok én is kedves kérdező csak én 3 évvel idősebb vagyok meg kevesebb a távolság köztünk, ja meg kicsit magasabb vagyok (~180cm). a csaj meg 16. de amúgy tulajdonságilag tök hasonlóak vagyunk. 15 évesen gondolom már középsulis vagy és ha szerencséd van akkor egy településen van a te és az ő sulid szóval ismerhetsz pár helyet. hívd meg valahova, beszélgessetek, jégkori, esetleg ha van ilyen csónakázótó akkor ott esetleg vízibicikli vagy hasonlók. jó idő van(erre mifelénk legalábbis jó) legyetek kint a szabadban de arra is figyelj azért hogy ne feltétlenül mindig a napon mert még napszúrást kaptok véletlenül. én inkább egy hangulatos kis kávézót vagy ilyesmit ajánlanák. na sok sikert a továbbiakban. csáó
2010. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!