Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Szerintetek normális a csaj?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nem ettszik nekem 2x elutasitottam hoyg nem illünk öszze hagyjuk már beteges volt acsaj rajzolgatta a nevem stb... utána elmondta hogy batátok lehetünk csak ez volt a második elutasitás......utána letiltott....letiltottam én is de utána feloldott és én is öt tegnap elött mondta hoyg már nem akar semmit...mondtam ne is akarj mert esélytelen...ma megont elkezdte ÁLITOLAG sirt meg kiirta csak 1esélyt adjak neki-.-" nem igaz hoyg nem birja felfogni hoyg nem tetszik és nem akarok vele járni...
2010. jún. 30. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem hülyítés, ha nem mondod, hogy szereted.
2010. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
inkább a Magyar Nyelvtan könyvet forgasd át :)
2010. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
joo most ne köss már belém tényleg ekkora tróger vagy? ezt kérdeztem? nem nah akkor meg??
2010. jún. 30. 16:55
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

ne vegyél róla tudomást, egy idő után majd feladja

de ha valaki ilyen reménytelenül szerelmes még annak is örül ha csak addig szóba állsz vele míg elküldöd a fenébe

2010. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hát az ilyen csajok nem nagyon adják fel.

járj vele és intézd úgy hogy ő akarjon dobni..

2010. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de még az életbe nem látott
2010. jún. 30. 17:20
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le msn-en ,töröld ismerőseid közül iwiw myvipről... mindenhonnan tiltsd töröld és kész...
2010. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!