Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Szerintetek normális a csaj?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nem ettszik nekem 2x elutasitottam hoyg nem illünk öszze hagyjuk már beteges volt acsaj rajzolgatta a nevem stb... utána elmondta hogy batátok lehetünk csak ez volt a második elutasitás......utána letiltott....letiltottam én is de utána feloldott és én is öt tegnap elött mondta hoyg már nem akar semmit...mondtam ne is akarj mert esélytelen...ma megont elkezdte ÁLITOLAG sirt meg kiirta csak 1esélyt adjak neki-.-" nem igaz hoyg nem birja felfogni hoyg nem tetszik és nem akarok vele járni...
2010. jún. 30. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lödd le
2010. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne méltóság, miért ne bizonyíthatnád be, hogy nem működik? Légy szörnyű barát.
2010. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan, hogy egyáltalán nem az eseted, nem jön be neked, aztán te mindent megtettél ezzel:-)
2010. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy "csúnya vagy, bazzeg, húzzá vissza anyádba"
2010. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mondtam hpyg nem illik hoozzám..
2010. jún. 30. 16:32
 6/17 A kérdező kommentje:
hogy*
2010. jún. 30. 16:34
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van egy ilyen "barátnőm" most összejött vele a pasi, mert már mindenki könyörgött neki, hogy csak próbálják meg... szerintem ez szánalmas:S

tegnap együtt mentünk csavarogni a srác végig nekem lökte a szelet, a csaj már tiszta ideg volt, és már én éreztem magam szarul..

2010. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szánalmasok az ilyek szerencse hoyg még nem taliztunk nekem könyöröghet a jó isten is..
2010. jún. 30. 16:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy utána megnyugodna és békén hagyna.
2010. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hülyitsem?
2010. jún. 30. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!