Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legbizarabb randi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbizarabb randi, amin valaha résztvettetek?

Figyelt kérdés
Mi volt? Mi lett a végkimenetele? Hogy éltétek túl?

2019. jan. 30. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

A hölggyel egy vacsi volt tervezve, a továbbiakat pedig rábíztuk arra, ahogy alakul.

A tervezettnél 1 órával később érkezett, mert sehol nem talált parkolót ezért már totál felpaprikázva érkezett meg. Én nem tudtam mire vélni az 1 órás késést. Kezdettől fogva biztos volt benne, hogy kamerával figyelnek minket, vagy hogy lebukik a szülei előtt, hogy ő randizik (megjegyzem 35 éves nőről beszélünk).

Mindezek ellenére is egy hotelszobában kötöttünk ki, ahol közölte hogy évek óta nem volt pasival, összevagdosta magát borotvával és mindenhol be van kenve kenőccsel és véletlen se érjek hozzá a számmal.

Vártam hogy vége legyen, illemből még elkísértem a kocsijához de kiderült hogy olyan helyen állt meg, ahol bezárták éjjelre a parkolót ezért újabb 2 órás vergődés következett mire sikerült kijuttatni a kocsit. Éjjel 2re keveredtem haza, szinte futva, csak h szabaduljak. Soha többet nem kerestem.

2019. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Egy srac azzal kerkedett az elso talalkozasnal, hogy kivalo, utanozhatatlan munkaja van, amiert rengeteget fizetnek. Majd a talalkozas vegen meg kert ezt-azt-amazt es vegig asszisztalta, ah kifizetem a szamlat:D fizetek szivesen, de kicsit szurrealis volt, hogy kozben azt sem tudta hogyan hazudjon a nem letzo vagyonarol:)
2019. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
99%

Második randin beszálltam a srác kocsijába, mert felajánlotta, hogy kivisz a vasútra.

De rohadtul nem stimmelt az irány ( nem voltam helyi, ezt tudta is, de gyakran megfordultam abban a városban) Nekiálltam visszahívóst küldeni egy haveromnak, aki felhívott, én meg erőltetett vidámsággal előadtam, hogy "persze bátyus, mindjárt a vasúton vagyok" és elmondtam kivel randiztam, hol melózik, és milyen kocsija van, mintha csak kérdezte volna a haver.

Ezek után a vasút felé vette az irányt...

Életemben nem féltem még annyira.

2019. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A város legjobb gimijébe járó lánnyal találkoztam egy parkban,hozott házikészítésű sütit is eddig azthittem,hogy megfogtam az isten lábát,ezután ecsetelni kezdte ,hogy hány fiuval volt eddig,hányszor volt detoxba, és elkezdte elöttem tölteni a füvescigit.Hála istennek ennél rosszabb randim még nem volt a haveromnak dobtam egy smst,hogy tegyen úgy mintha csak arra járt volna és mentsen ki :D
2019. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2. Onnan van a vagyona, hogy nem fizet soha. :D


A srác neten szerelmes volt belém, mikor iskolában találkoztunk tök semlegesnek mutatkozott. A randi előtt megjelent, közelített, aztán elfutott konkrétan, soha többet nem nézett a szemebe se. :D

2019. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Randiztam egy sraccal pár alkalommal,full normális,igényes sracnak tűnt..volt kocsija tel volt na mennyunk kocsikázni.Kikocsikazott velem egy elhagyatott helyre annak ellenére hogy végig mondtam neki hogy legyszives ne menjünk ilyen helyre.Megálltunk a sötét pusztaban,erre hogy szop.am le!Nemet mondtam erre kitett ott ahol voltunk telen..sose féltem annyira mint akkor!De épségben haza értem.Ra par napra elentem hajnalban a fiú haza ele a kocsiját meg össze vissza vertem egy cserép léccel.Azota se derult ki hogy én voltam.De megérdemelte!!
2019. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as, te jó ég, hát volt lélekjelenléted. Bele se gondolok, mi lett volna, ha nem csinálod ezt a telefonnal.
2019. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
A csaj alig beszélte a nyelvet, amivel írásban még úgy-ahogy boldogult. Végig röhögcsélt és a telefonját babrálta. Kiábrándító volt.
2019. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Én biszexuális vagyok. Életem legszüreálisabb randija egy fiúval volt, kb. 3 éve. Amikor első pillanatban megláttam, már akkor látszódott rajta, hogy van egy kis beütése. Azon gondolkodtam, hogy lelépjek-e, de mivel már látótávolságon belül voltunk, és nem voltam benne biztos, hogy nem vett észre, ezért inkább maradtam. Azt mesélte, hogy egy random öregembernél lakik, és hogy van egy kínai menyasszonya. (Mégis velem randizik, bár ki tudja, hogy igazak voltak-e ezek az állítások.) A Pólusnál voltunk, a város szélén. Azt akarta, hogy menjek el vele az erdőbe/ott lévő üres részre/nem tudom mi van ott (de tudjátok mire gondolok), mert szexelni akar. Nem mentem. Utólag az is megfordult a fejemben, hogy talán meg akart ölni. Simán kinézném belőle, hogy valami kéjgyilkos sorozatgyilkos. Aztán felszálltunk egy buszra befelé a városba, a belvárosban elköszöntünk. Nyilván soha többet nem találkoztunk.


24/F

2019. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Synesztro ***** válasza:
85%
30/F Nekem a magam részéről 2 kínos esetem volt, az egyik amikor még tiniként meghívtam egy csajt egy cukrászdába, ettünk pár sütit, de akkor derült ki, hogy a tárcámat a nagy siettségben otthon hagytam, így kénytelen kelletlen meg kellett kérnem a lányt, hogy állja a cehhet, hnap megadom. Másnap odaadtam neki, a horribilis nem egészen 1000 Ft ot, de nem hibáztatom, hogy többé nem keresett, hisz egy -dióta -arom voltam. (Jesszus, még ennyi év után is halál ciki leírni is:S). A másik nekem ugyan "kellemesebb" volt, de tudni kell rólam, hogy elváltam, mert a feleségem félrelépett nem kicsit, és nem egyszer, így az a filozófiám, hogy velem csaj nem csalja meg a pasiját, olyanokkal alapból nem kezdek, már persze ha tudom, hogy van neki. Nos a válás után magam alatt voltam, egy barátnőm, felhívott, hogy szervált egy csajt, aki aranyosnak talál, menjek el velük egy vakrandira. Belementem. Felvettek kocsival, ő, a pasija, ez a Bea nevezetű csaj, és én. Irány a Dunapart, sütögetés. Lementünk, a barátosnő leitta magát, és előttünk elkezdett rámászni a pasijára. A csaj megkérdezte, hogy addig mi nem e sétálnánk egyet. A séta olyan jól sikerült, hogy 2 gumi is ellövésre került, frenetikus volt. Hazafelé, nyalom falom a hátsó ülésen, erre finoman eltol magától és rákérdez: Megállhatunk valahol kaját venni? Kérdem én: Ha éhes vagy beülhetünk valahova. Mire ő: Jah nem, csak vinnem kell haza kaját a pasimnak, mert lassan hazaér, és éhes lesz. Kérdezem tőle: Ne haragudj a pasid? Nem zavar hogy 2mp e húztam ki belőled a nyelvem, és úgy 20 perce valami teljesen mást? Miért ez zavar engem? Hát mondom igen, felvet némi problémát. Azzal a lendülettel kiszálltam ott ahol voltunk a kocsiból, és hívtam egy taxit magamnak. A ráadás csak utána jött, kiderül hogy ismerem a pasiját, és nem egészen 3 hét múlva a pasija lett a cégünknél az új főnök. Ő jött, pár hónapig titok volt minden, aztán a csaja kitálalt, összeverekedtünk a munkahelyen, és én mentem onnan. Pedig még szerettem is ott dolgozni:S:S:S
2019. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!