Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet/kell barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet/kell barátnőt szerezni? Mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Hello! Légyszives olvassátok el, és adjatok tanácsokat, mert fontos lenne. :)


A kérdésem az lenne, hogy hogyan kell barátnőt szerezni, hogyan tetszhetek meg egy csajnak, mert eddig semmi tapasztalatom nincs ezügyben...

Az OK, hogy ismerkedjek lányokkal, stb., de ha megtetszik, hogyan közeledjek felé, hogyan mutassam ki, hogy tetszik, és ami a legfontosabb, hogyan adjam a tudtára azt, hogy vele szeretnék lenni?

Pl. most van egy lány, aki tetszik, találkoztunk már élőben, pár szót váltottunk, és egyszer beszéltem vele MSN-en. Amikor megkérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni valahova, azt mondta, hogy eljönne. :) De innen hogyan tovább, ha eljön, mit csináljak, hogy elcsábítsam? :D Adjam önmagam, majd a nap végén mondjam meg, hogy jó volt a nap és kérdezzem meg, hogy máskor lenne-e kedve kijönni? Ha pedig eljön, egy idő után csak a tudtára kell adjam, hogy tetszik nekem és szeretnék vele lenni, de ennél a résznél totál el vagyok akadva... Mit tegyek és mit mondjak, hogy ne nézzen bénának és ha bejövök neki, akkor összejöhessek vele? És mi van olyankor, ha esetleg lepattintana (mert utána tuti látni fogjuk még egymást)?! Olyankor hogyan kell viselkedni, és mit lehet mondani? :S

Tehát a legfontosabb kérdésem az, hogy hogyan adjam a tudtára egy lánynak, hogy tetszik nekem, szeretem, és szeretnék "járni vele"? Nem vagyok valami bátor, de mostanában igyekszem, és úgy érzem, hogy több önbizalmam lett. :D


Köszi, ha valaki elolvasta és válaszol rá!!!


15/F


2010. jún. 30. 14:20
1 2 3
 1/27 Funktasztikus ***** válasza:
89%
minek neked tanács tuudod te te:D itt leirtad..
2010. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
én ezt nem értem hogy a mai srácoknak használati utasítás is kell már hozzánk ?:D én sem vagyok öreg ,de nálam még ilyen probléma nem volt hogy hogy ismerkedjünk, meg hogy miről beszéljünk, ez adja magát. meg tőlem még ilyet se kérdeztek hogy na akkor járunk ? jah színházba járunk .
2010. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy én sem akarom megkérdezni így direktbe, hogy "Na, akkor járunk?". Az olyan izé...

De mit lehet mondani, hogy rájöjjön, hogy vele szeretnék lenni? Mert tegyük fel, hogy nagyon kedveljük egymást, de hiába, ha egyik fél sem lép. És lépni pedig nekem kell, mert én vagyok a fiú, de nem tudom, hogy mit "kell tennem", mert egyszerűen nincs tapasztalatom. :S

Amúgy beszélgetni én is tudok, az magától jön, az én problémám az, hogy hogyan lehet egy lány tudtára adni, hogy szeretnék járni vele...

2010. jún. 30. 14:31
 4/27 A kérdező kommentje:
Meg persze tanács azért is kell, mert akinek volt/van barátnője, annak biztos volt már része olyanban is, hogy a lány visszautasította. Na olyankor mit kell tenni? Csak álljak ott bambán? :S Akkor még hülyébbnek néz. Érdekel, hogy olyan helyzetben mit kell tenni, hogyan lehet viselkedni? :)
2010. jún. 30. 14:33
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
aranyos tőled hogy ennyire próbálkozol csak ne vidd túlzásba, vegyél be egy xanaxot :D olyan vagy mint egy duracell nyuszi :D azt elmondhatod neki hogy jól érezted vele magad, és hogy kedveled, nagy. sőt. vigyél bele egy kis humort is és ne izguld agyonra magad tényleg. a csaj lefogja venni hogy mivan , max mittudom én kérsz egy második randit, de most már tök mindegy hogy mikor csókolod meg, hát hajrá, ha elhajol akkor meg lehet neki gyors a tempo, de ezt úgyis elmondaná.
2010. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
jah és ha elutasít akkor lehetőleg ne vágj fapofát, és ne legyél bunkó annál rosszabb nincs, és NE kérdezgesd hogy miért nem. -.- " mosolyogj és ennyi, legalább megpróbáltad. csak ne gyere zavarba mert akkor tényleg kínos lesz.
2010. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Funktasztikus ***** válasza:
65%
ezt mond: bocs csak kicsit félre érthetően viselkedtél velem szemben én meg ezt ugy vettem hogy....nah szoval érted... bocsánat én voltam a hülye
2010. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kicsit túlparázom a dolgot. :D

De most érzem igazán azt, hogy kéne már egy kapcsolat + van ez a lány is aki tetszik... szóval... :P

Én csak attól parázok, hogy pl. elmondom neki, hogy tetszik nekem és szeretek vele együtt lenni, és megkérdem, hogy részéről lehetne-e több barátságnál... és azt mondja, hogy nem. Biztos vagyok benne, hogy elpirulnék és nem tudnék mit mondani/csinálni. :D

2010. jún. 30. 14:41
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
persze ez általában nem esik jól senkinek ha elutasítják , de amit írt az előző sztem az is jó szöveg ilyen esetben.
2010. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a "Nekem úgy tűnt, hogy lehetne több is, de akkor bocsi, hülye voltam." szöveg ilyenkor használható. Köszi az eddigi tippeket, még lehet írni!


Utolsó, neked köszönöm az értelmes hozzászólásodat, az IQ-d majdnem eléri az életkorod számát. :)

2010. jún. 30. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!