Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet h. többet érez int...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h. többet érez int barátság?

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel nagyon jóba vagyunk. mindent megosztunk egymással, nagyon sokat beszélgetünk. msn-en mindig irja hogy nagyon szeret, meg becézget. (kicsim,cicám,picim stb.) persze ezeket én is ugyyan igy vissza irom neki, de csk barátilag. nem tudom h. ő mit érez.nem merem megkérdezni. amugy meg tudja h. van barátom már több mint 7 hónapja....sőt szinte lgjobb haverok. és légyszi ne hurrogjatok le hogy miért irom neki h. szeretem mert én KOMOLYAM CSAK BARÁTILAG SZERETEM és ezt a párom is tudja....mit tegyek h. meg tudjam h. mit érez irántam? de persze ugy hogy nem csak simán rákérdezek, mert viszont azt nem akarom h. a párom félre értse...
2010. jún. 30. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne írj olyat fiúknak, hogy "szeretlek" ha nem szerelemből szereted...simán félre lehet érteni. ezt kellene megérteni.
2010. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha írod neki, hogy szereted ír mellé hogy (nem úgy)

Szerintem ezt a barátodnak kéne megkérdezni a sráctól, mondja, hogy féltékeny rá vagy valami.

Amúgy ilyen haverom nekem is volt, aki becézgetett, de én sosem vettem komolyan...mindketten tudtuk, hogy csak hülyéskedünk :D

2010. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
senorita.. I feel for you... You deal with things, that you don't have to ;)
2010. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja és szeretlek
2010. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi az eggyüt érzést:) amugy meg tudom h. tetszek neki, mert erről már beszéltünk, és mondta hogy nagyon bejövök neki. és amugy barátom már komolyan féltékeny rá. álandóan ott van ez haver ahol én, áladóan irogat, meg ilyesmi és barátom féltékeny nagyon:( meg volt olyan hogy valahva futottam és barátom mellet flkiáltott hogy "héé ott fut a szerelmem" persze utána azt mondta h. csak hülyeségből mondta meg stb. de barátom elég zokon vette. na de a lényeg a lényeg azon kivűl h. barátom kérdezné mg tőle más módszert nem tudtok hogy hogyan tudnám kideriteni???
2010. jún. 30. 13:02
 6/16 anonim ***** válasza:
lájkoljátok csak egymást! :))
2010. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mit csinálunk egymással??:D
2010. jún. 30. 13:06
 8/16 Zsuzskah válasza:

Sztem ezt nem tudod megkérdezni célozgatással vagy iesmi

Velem is volt ien de végül rászántam magam és megkérdeztem.

2010. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tudnál tippeket adni hogy hogy célozgassak rá?? és azt miért csinálja hogy álandóan nekem mondja hogy ilyen-olyan lánnyal találkozi meg stb. meg ma is kérdezte hog mjit csinálok egésznap....mondtam h. nem tudom de tuti hogy kitakarítok a szobámba és rá kérdeztem hogy "segitesz ;)" erre meg mondta hogy "jaja pikk pakk kész lennénk" és utána meg küldte a szivecskéit, meg az ilyen csókos jeleket, meg persze a kacsintós feeket...(msn-en) segitsetek hogy hogyan célozgassak hogy bökje már ki mit akar?????:S:) ez igy olyan rossz hogy nem tudom:(
2010. jún. 30. 13:15
 10/16 Funktasztikus ***** válasza:
"te mennyire szeretsz engem 1-10 es skálán?:D"
2010. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!