Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nem szerelem. Ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szerelem. Ugye?

Figyelt kérdés

Szóval, már kb egy éve szétmentem a volt barátommal. Sokáig nem érdekelt senki, de most megismertem egy srácot. Nagyon aranyos, okos, kedves, csak jót tudok rá mondani, nagyon kedvelem. Még nem járunk, de párszor már találkoztunk és sokszor beszélünk MSNen. Egy ideig ez nagyon jó volt, de mostanság úgy érzem rám telepedett. Folyton ő ír rám MSNen, mindig hív valahova (amiket az utóbbi időben folyton lemondok). Nem tudom miért érzek így, a volt barátomnál nem voltak ilyenek. Nála alig vártam hogy feljöjjön MSNre, alig vártam hogy találkozzunk. Egy suliba jár(t)unk, s mikor péntek lett már szomorú voltam, s alig vártam a hétfőt, hogy ismét egész nap vele lehessek. De ennél a srácnál nem érzem ezeket...sőt... Szerintetek ez miért lehet? Ti voltatok már így? Mit tegyek? Kérlek segítsetek!

17/L


2010. jún. 30. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szereted..ennyi.
2010. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia. Én pont ebben a helyzetben vagyok. Mondjuk mi 2 hónapja szakítottunk a volt barátommal.De mindig rá gondolok.Most van egy srác, sokat tesz értem.Nem járunk, de találkozgatunk.Nagyon aranyos, kedves, jól néz ki, mégsem tudok úgy viselkedni vele, mint a volt barátommal.Sokszor találkozni sincs kedvem vele.. Én sem tudom miért van ez, az én esetemben talán azért, mert még mindig szeretem a volt barátomat.. :( Gondolom veled is ez lehet a baj, biztos, hogy túltetted magad rajta?
2010. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
18 L
2010. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de, ez szerelem. a srác részéről!! szal ha nem akarsz tőle semmit, nem ártana valahogy a tudtára adni
2010. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem téged megijesztett,elriasztott azzal, hogy rádtelepedett.
2010. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! =)

18/L-nek: Az, hogy túl tettem e magam a volt barátomon, jó kérdés. Már régen nem találkoztunk, és nem is beszéltem vele már pár hónapja, szóval így nem tudom. Lehet, találkoznunk kellene, hogy rájöjjek mit is érzek iránta :)

2010. jún. 30. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak hirtelen felángolás volt az egész
2010. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!