Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Gáz, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz, ha egy lánynak szőrős a karja?

Figyelt kérdés
Mit szerettek jobban, ha egy lánynak természetes "állapotú" a karja, vagy ha azt is szőrteleníti? (Nem feltétlenül a túl erős és hosszú szőrzetűre gondolok)
2010. jún. 29. 14:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, hiszen így teremtődtünk. 18/L
2010. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon erős akkor engem nem zavar.
2010. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gyantázd, de ne borotváld meg ilyenek.
2010. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát én borotválom...nekem úgy teljesen megfelel. Nem tudom mások, hogy vannak vele. Én nemrég kezdtem.
2010. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hülyék vagytok? A szőr nem észre vehető, ha napozol, akkor kifehéredik. De buták vagytok. A másik meg borotválja. lol..


Az az undorító, ha olyan a kezed, mint az én állam, olyan kemény szőrű.

2010. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14:38nak:borotválod?legalább mindennap?majd nézd meg 2hét múlva milyen lesz a kezed!grat.... pfff amúgy én soha nem nyúltam hozzá és nem is fogok!21L
2010. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek teljesen szőrtelen, pedig nem gyantázza, egyszerűen szerencsés. Viszont nekem ha nagyon látszik a lányokon, akkor nem tetszik.
2010. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

há bameg, nem csuvival akarok randizni he!!!

amúgy csajokon jobb ha csupasz, sztem szexibb, és elég kiábránditó ha a csaj keze olyan szőrös mijnt az enyém, és az enyémen SZŐR van nem pehely:D

2010. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én konkrétan epillátorral szoktam, mert lehet szörnyen fáj és bepirosodik mint az fene, de utána testápoló és egy órán belül megnyugszik a bőröm, és csomó ideig nem nő vissza a szőr. A bootválás tényleg hülye ötlet.. olyan leszel, mint egy majom pár héten belül.. Akkor már inkább a gyanta. Amúgy meg fiúkat kérdeztem de azért kösz
2010. jún. 29. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!