Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket szeretik jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket szeretik jobban a pasik? Ha a lánynak szőrös a keze, vagy ha nem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen mindenkinek szőrös a keze... Itt attól függ milyen szőrös és mennyire látszik mert, ha csak kicsit szőrös és az is szőke szinte észrevehetetlen azzal általában senkinek nincs problémája. Ha viszont dús és sötét azzal már néhány férfinak gondja lehet, de aki ilyen az általában csak a külsőségekre ad és az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni... Ha esetleg ilyen vagy akkor se állj neki borotválni mert azzal csak rontasz a helyzeten. P.M.
2008. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg mindenkinek szőrös a keze, az én barátnőmnek is, de még sosem foglalkoztam ezzel.Nem kell tetőtől talpig gyantáztatni magát mindenkinek. Egyébként az erősebb karszőrzet erős szexualitást jelent a magasabb tesztoszteron szint miatt. :) Csak a kislányoknak vannak pihéik.
2008. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó válaszoló!Hát szerintem egy nőben ne legyen már sok tesztoszteron(férfi hormon.Ha egy nőnek nagyon szőrös és sötét,az engem zavar.Egy nő legyen igényes.Létezik már borotva,gyanta,epilátor,szőkités!Nem szép látvány ha simogat és a karja olyan mint egy férfié..De ha kevés és világos azzal nincs baj..aranyos:)
2008. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

A kérdésre az előttem lévő tökéletesen válaszolt.

A másodiknak: nem azért, de a színe nem csak a hormonok miatt változik, sőt nem is változik, max ha szőkítteted :D Az eredeti hajszínnel általában megegyező, max 1-2 árnyalattal sötétebb esetleg világosabb, de egy alapból szőke lánytól nem várhatod el, hogy dús szőrzete legyen és fekete! Nincs összefüggésben a szexuális élettel a szőr. Ennyi erővel az összes férfi szexisten. Hát...

2008. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tök jó, mert az én hajam fekete:D
2008. okt. 22. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!