Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ők mit akarnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ők mit akarnak?

Figyelt kérdés
A szüleim egyfolytába nyagatnak h legyen már barátom meg minden, hátha megváltoznék egy kicsit. De, nekem az idősebb pasik jönnek be és azért sztem kiakadnának a 6-7 év korkülönbségen. Bár 17-nek nézek ki de akkor is csak 13 vagyok. Régebben meg kérdezgettek h mikor várjanak majd "pasira". És azt mondtam h 17 éves korom körül. De, beértem a koromat. Bátyámnak meg ki vtak azon h közötte meg a bnője között 4 év kork. van... Bár most én már nem tudom. Segíts! Mit tegyek? Nem kényszeríthetnek szerintem!
2010. jún. 29. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én voltam a 16:39-es és elnézést, ha megbántódtál, vagy valami. de szerintem egy 13 éves, még gyerek. az én szüleim még most sem szólhatnak bele, hogy mikor van barátom és ki az! 13 éves koromban pedig egyenesen ellenezték volna.

ha járnál egy komoly fiúval, az már majdnem olyan lenne, mintha felnőnél. neked még nem kell! légy gyerek, amíg lehet, mert utána csúnya dolgok várnak rád. szépek is, de ugyanolyan mértékben csúnyák is.

2010. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem bántodtam meg. :)
2010. jún. 30. 11:58
 13/14 anonim ***** válasza:
nah héé figyu 12 voltma mikor össze jöttem egy 21 évessel 3 évet együtt is voltunk abbol 2 évet együtt éltünk. nem a kor számit!! mostam főztem takaritottam rá a suli melett. bumm hnah szörnyülködjetek tovább...!!!
2010. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Húha! Na, hát gratulálok! És örülök h nem csak nekem jöttek-jönnek be az idősebb fiúk!
2010. júl. 19. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!