Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ők mit akarnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ők mit akarnak?

Figyelt kérdés
A szüleim egyfolytába nyagatnak h legyen már barátom meg minden, hátha megváltoznék egy kicsit. De, nekem az idősebb pasik jönnek be és azért sztem kiakadnának a 6-7 év korkülönbségen. Bár 17-nek nézek ki de akkor is csak 13 vagyok. Régebben meg kérdezgettek h mikor várjanak majd "pasira". És azt mondtam h 17 éves korom körül. De, beértem a koromat. Bátyámnak meg ki vtak azon h közötte meg a bnője között 4 év kork. van... Bár most én már nem tudom. Segíts! Mit tegyek? Nem kényszeríthetnek szerintem!
2010. jún. 29. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A lányokhoz az idősebb pasik illenek. Minden norma lánynak az idősebb pasik jönnek be. Nem fognak kiakadni, ha nem egy maffiózó rapperrel jössz össze hanem egy rendes csávóval.
2010. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

közöld velük a tényelet, hogy neked az 7 évvel idősebb pasik jönnek be. Ha azt mondják, hogy ahoz még fiatal vagy, akkor megúsztad a kényszer pasizást.

de azért a szüleidet sem értem. enyémek bele sem szólnánal, ha pasizmnék. csak még nem akarok. sőt szerintem, ha kérném még egy doboz óvszer is adnának, hogy biztosnágosan szeretkezzek. de a te szüleid??? nem kéne ezt eröltetni. majd kialakul nálad :D

2010. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja am L/18
2010. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én idösebb vagyok és intelligens :P
2010. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A édesanyád, és édesapád erőlteti, mond meg nekik, hogy hagyják abba. Nehogy már engedd, hogy kényszerítsenek, te szerencsétlen. Hol élsz te? Ilyet megengedsz a szüleidnek? Aztán, ha neked az idősebbek jönnek be, akkor válassz idősebbet és menj már az ilyen idióta kérdésekkel a büdös francba.
2010. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
persze,hogy nem kényszerithetnek,csak ha akarod,akkor
2010. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

passz, de engem is nyaggatnak a szüleim h kéne egy barátnő, én is szeretnék, de eddig nem volt mákom,

talán összejöhetnénk nem?

merre laksz kérdező?

17F

2010. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

te atya világ! O.o

neked meg kik a szüleid???


13 évesen egy picit sem kell a pasikra gondolnod!!!!!!!!

NAGYON korai! maradj még a Hannah Montana-nál, meg nem tom mi a raj mostanában. :D


amúgy egy épelméjű 18-20 éves srác nem fog veled összejönni, ha nem sértelek meg! hát a szüleidnek meg mondd meg, hogy ha unokát szeretnének, várjanak előbb a bátyádra! chö...

2010. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi a norm. válaszokat. Én nem társkeresés révén jöttem ide, hanem kérdezni. Ezek a felajánlkozások nem túl nyerők.
2010. jún. 29. 16:58
 10/14 anonim ***** válasza:
szép szülök, most komolyan aztakarják hogy 14évesen szüljél? hát lol
2010. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!