Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lánynak írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lánynak írjak üzenetet Facebook-on/iwiw-en?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Régóta nézek egy lányt Facebook-on, mivel nagyon tetszik. Ugyanarra az egyetemre járunk, ő egy évfolyammal alattam, de jó fél évvel idősebb nálam (23 leszek).

Kérdésem, hogy ha írok neki tök őszintén, hogy szimpatikus képei alapján, szeretnék vele megismerkedni, fussunk össze egy kávéra, vagy üdítőre.

Tudni kell róla, hogy Facebookon rengeteg ilyen szerelmes alkalmazás eredményét ossza meg (pl. mi lesz veled a héten? - találkozol a nagy ő-vel), és vágyakozva kommentálja is. Gondolom értitek, miről beszélek itt. :)

Elsősorban korombeli (22-24) egyedülálló lányokat kérdezem: nektek bejönne egy ilyen egyszerű lényegre törő üzenet, minden mézes mázas ilyen szépvagy-olyanszépvagy nélkül, vagy ne is írjak, mert nem jönne be.


Nem csináltam még ilyent, de képek alapján nagyon érdekel ez a lány de nem ismerjük egymást, közös ismerősökkel meg nem vagyok olyan szinten haveri viszonyban, hogy bemutattassam magam neki. Mit gondoltok?


2010. jún. 28. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

puding próbája az evés;)

én spec elég privát személy vagyok, nem szeretném, ha vadidegenek írnának... mondjuk a fb is úgy van beállítva:P

24n

2010. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki nyugodtan. Röviden, kedvesen, nem tolakodóan. Ha zavarja, akkor legfeljebb nem válaszol, vagy szépen leépít.(intelligenciafüggő...)Engem nem zavarna, ha valaki így akarna megismerkedni;)
2010. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

srác vagyok, de annyit biztosan mondhatok, hogy a belevalóbb csajoknak nem imponál, ha elsőre elárulod nekik, hogy bejönnek neked, azt akkor kell ha már a tied a nő.

valamint ez az ismeretlenben üzenős dolog is. elsülhet jól persze, de nem a legjobb módja. inkább, ha van közös ismerősötök, vagy valami bulin valami szitut teremteni, amivel dumálni tudsz vele, részegség nem gáz. nekem ez a módszer bejött. a lényege a türelem. első alkalommal csak ilyen bemutatkozás szintig jutni, hogy fel se tűnjön neki hogy érdekled. aztán második alkalommal már az utcán is lehet hozzászólni, hogy "hé tégeg ismerlek", de ezt is inkább csak lazán, mintha épp csak felismerted volna. aztán pár találkozás után úgy hozzászokik a képedhez, hogy egy buliban akár fel is tudod csípni. türelem, és szitu kérdése

2010. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha írna nekem így valaki, és szimpatikus kép alapján, biztos belemennék :)! Hajrá!
2010. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ugyan én is fiú vagyok, de abból nem lehet gond, ha meghívod egy valamire. Pl egy kávéra az egyetemen, ahogy írtad is. Van egy olyan mondás, hogy egyszer bárkivel érdemes randizni.

Nyilván a jó ízlés határai közt. ;-)

2010. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan,nagyot nem veszíthetsz, ha meg csak halaszgatod, akkor meg egyszer csak azt látod a képei közt hogy egy más sráccal smárol, stb, stb. és az meg nagyon szarul esik, én is jártam már így, csak azt a csajt valamennyire ismertem és amikor elkezdtem vele beszélni, épp jött a pasija és egyből, smaci, meg minden... Hát nem volt egy jó érzés az biztos. :)
2010. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, várom továbbra is a véleményeket.


Közben eszembe jutott egy ilyen Barney Stinson féle megismerkedés élőben: Egyetemi laphoz készítenék felmérést a folyosón és miközben kérdezgetem, bemutatkoznék, hogy jajj, ne haragudj, XY vagyok.

Erre ő:

- Kovács Nóra (csak egy példa)

-Akkor Szia Nóra. Egyébként szereted a neved?

-Igen, miért?

- Akkor ha a feleségem lennél biztos nem vitáznánk sokat, hogy milyen nevet adjunk a lányunknak, mert én Nórát szeretnék! Ha fiúnk születne benne lennél, hogy X (az én nevem) legyen a neve?

-Igen

- Király, nincs kedved délután inni egy kávét, hogy megbeszéljük a részleteket?


Bocs, agymenésem van :D Azért ilyent nem játszanék be. :) Másoknak mi a véleménye a fenti kérdésről?

2010. jún. 29. 15:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha írok neki, akkor jelöljem is ismerősnek, vagy csak üzenet?
2010. júl. 4. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom de, a Barney stílusú ismerkedések csak neki állnak jól és a való életbe a legtöbb bénán fest.
2013. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!