Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Nagyon igyekszem pedig.

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 éves srác vagyok már 2 éve nincs barátnőm és bárkinél próbálkozok elutasít, pedig még randira sem hívom (tehát nem nyomulok) csak kedves, vicces vagyok (helyzet komikumokat kihasználom)

és néha még hogy mondjam... kicsit bunkó is vagyok, csak h ne azt mondják h túl kedves vagyok. Igényesen öltözködöm, mégse jön össze semmi sem. :( Már semmi önbizalmam nincs:(

(180cm magas barna rövid hajú szemüveges srác vagyok 75kg-mal)


2010. jún. 28. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket a jellemrajzokat... Én is barna középhosszú hajú vagyok, szemüveges. Ezekszerint majdnem hasonlítunk.
2010. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem meg sose volt még bnőm, sőt szűz is vagyok, pedig elvileg qurva jó nézzek ki, és minden nő álma vagyok...legalább is ezt hallgatom amikkor szerelmet vallanak. aztán meg rájönnek h túl kedves vagyok és vicces és nem kellek. ez ilyen drága. a nők szeretnek szenvedni. :)
2010. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! -és ne aggódjon eggyikőtök se vannak olyan lányok akik a kedves, aranyos, vicces és nem a rosszfiúkat kedvelik. Én pl csak ilyen fiút tudnék magamnak elképzelni :) Eljön a ti dőtök is,-és a válaszolónak aztüzenem, hogy ne legyen roszfiús SOHA, ÉS , HOGY MINDÍG MAGATOKAT ADJÁTOK , még annyi, hogy ne csökkenjen az önbizalmad . Még nem találtad meg az igazit, nem kell , hogy valakinek feltétlenül barátnője legyen, nekem sincs barátom... :) ,de azért sok sikert nektek :)
2010. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

18:43-assal egyet értek. Ne legyél túl kedves, ne mutasd ki túlzottan, hogy tetszik neked egy csaj. Inkább csak hagyd kétségek között. Nem kell dicsérgetni, bókolgatni, mert akkor elásod magad. Ez tapasztalat. Egy csaj amint megérzi, hogy oda vagy érte, visszatáncol -túl kedves=felejtős- vagy csak orrba-szájba kihasznál és szivat. Sajnos én is túl kedves vagyok, elég sokszor hallottam, hogy te így-úgy aztán mindig kopp lett a vége. Ez a helyzet,ez van, ilyen a csajok természete, legalábbis 30 éves korukig amíg rá nem jönnek, hogy ők csak egyre csúnyulnak és nem figyelmeztet az a bizonyos biológiai óra, hogy ideje fogni egy rendes pasit.

És soha ne ragadj le egyetlen lánynál, ha nem jön össze akkor hagyd, keress másikat, Nem éri meg az időt pocsékolni rájuk. Ezek kőkemény tapasztalatok, csak azért írtam le, mert jót akarok. Hidd el.

2010. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok megint. Az önbizalom az mindenhez fontos, járj el edzőterembe, vagy valami küzdősportra pl: utcai harc, thai box, ezek meghozzák az önbizalmad. Bocs, ha kicsit sok a szóismétlődés, de ez nem szépirodalmi oldal.

A lényeg a lényeg.

2010. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sportolok, mármint járok edzeni heti 1x, bicajozok minden nap 10-15km-t... tehát még azt sem lehet mondani h nem vagyok sportos... Önbizalmam sajnos sohasem volt.. csak amikor barátnőm volt.. Minden esetre azt se tudom h hogy szólítsak meg egy csajt mondjuk az utcán( mivel bulizni diszkóba nem járok)Írtóra zavarba tudok jönni bizonyos helyzetekben.
2010. jún. 28. 20:27
 7/12 anonim ***** válasza:

áááá ne csináld. mintha csak én lennék. jelen pillanatban én is eléggé offon vagyok, sajnos :(

a küzdősportot és a testépítést azért ajánlottam, mert ha fizikailag mások fölé tudsz kerülni akkor az általában segít az önbizalomhiányban. nekem kezd beválni.

2010. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

erre azért kíváncsi leszek, milyen válaszok fognak jönni, főleg ha a gyengébbik nem is idetalál.

már megint az előző voltam.

2010. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én nem vagyok ilyen "agresszív" ember, már úgy értem h soha nem verekedtem, mert minek, meg nekem attól nem lesz jobb az önbizalmam hogy valakit lenyomok valamilyen küzdősportban, az Airsoftot szeretném kipróbálni, de nem tudok hozzá csapatot összeszedni mivel haveroknak nincs pénze 40-50ezer ft-os fegyverekre, meg nekem sem az az első.
2010. jún. 28. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
én se verekszem, csak megnyugtat a tudat. de csak egy tipp volt. szóval nem vagyok agresszív, nem kötekedek, sőt inkább erőszak nélkül oldom meg a felmerülő szituációkat. csak nekem bejön az ilyesmi..... airsoft-ot én is ki fogom próbálni előbb-utóbb, tuti lehet. látom te is unatkozol kedves kérdező :D
2010. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!