Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki? Fel fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki? Fel fog neki tűnni, vagy sem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és eddig meg nem volt nagyon olyan az életemben akire azt mondhattam volna hogy érdemes arra hogy foglalkozzak vele. Ergo, nem voltam meg soha ugy igazán szerelmes. Persze ilyen platói szerelmem volt, de most jött csak egy srác akivel jól érzem magam. Hogy világos legyen, soha nem csókolóztam még, és szűz vagyok. Neki nyilván nem mondtam meg el az előbbit, de azt tudja hogy szűz vagyok. Félek nagyon az első csóktól. Leginkább attól hogy elrontom és megtudja hogy sosem csináltam még. Azt nem érzem gáznak hogy nem szexeltem még, de a csókolózás teljesen más tészta. Szerintetek ha meg csókol el tudom úgy "rontani" hogy rajojjon hogy nekem ez volt az első és egy szerencsétlen vagyok? 😂 Izgulok nagyon.
2018. dec. 27. 18:42
 1/9 Zzzz90 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem számít az sem, ha már 100 különböző emberrel csókolóztál már előtte.

Az a lényeg, hogy kettőtök legyetek kompatibilisek.


Én nyelves csókot adni-kapni kizárólag szex közben szeretek. Minden más esetben csak az ajkakat használom, mert úgy szeretem.


Tehát ha velem csókolóznál és rögtön átdugnád a nyelved, akkor az nem tetszene. Másoknál pedig (számomra érthetetlen okból kifolyólag) azt látom, hogy nekik az a csókolózás, amikor ledugják egymás torkába a nyelvüket és fúdef_sza.


Majd kitapasztaljátok.


Ugyanez igaz a szexre is. Ami az egyik partnerrel működött, simán lehet teljes kudarc a másiknál (és fordítva).

2018. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztál már vele?
2018. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze találkoztunk mar :D
2018. dec. 27. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom minek kéne az eszedet játszani. Senki sem úgy születik, hogy mindent tud.

32/f

2018. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Új partnerrel mindig olyan kicsit, mintha első csók lenne. :) Nem ismeritek egymás testét, igényeit.

Ne aggódj, ő is bénázni fog. :)

2018. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy csókol, ígyis-úgyis kell az összecsiszolódás. Rutinos ember is tud béna lenni.
2018. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na, azóta megtörtént?
2018. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, tényleg minden újabb partnerrel picit olyan, mintha első lenne. Tökéletes első csók nimcs, össze kell csiszolódni
2018. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 20 voltam mikor osszejottem a jelenlegi párommal, és én sem csokoloztam meg előtte, és szűz voltam. Első csóktól én is rettegtem, nem emlékszem hogy említettem volna neki, de levette a lapot mikor oda került a sor, de nem csinált belőle nagy ügyet, annyit mondott huncutul hogy majd ő megtanít :P azóta a férjem már :D
2019. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!