Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne keressem egy pár napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne keressem egy pár napig vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nem rég ismerkedtünk meg!Nagyon jól elis voltunk!Aztán volt egy táncversny ami nem sikerült túl jól nekik!Próbáltam vigasztalgatbi de nagyon utálatosan viselkedett söt majdnem hogy bunkón!

De most mégsem tudom hogy mit tegyek!


2010. jún. 28. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem keress más lányt nem éri meg...
2010. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy hülye hiszit pi*sa aki csak nyavajog és sír tombol ha ne m sikerül valami úgy ahogy szeretné

messziről kerüld a fajtáját...

2010. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy milyen szarul táncolt és hagyja inkább abba örökre, tuti a szivébe zár.
2010. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak be volt fordulva, h nem sikerult neki tul jol. Esetleg felhivhatod mondjuk holnap holnaputan, aztan lehet, hogy lehiggadt. HA meg nem jossz be neki es azert volt bunko, az ugyis kiderul, ha nem akar randizni.
2010. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem csak ez miatt!Közömbösnek biztos hogy nem vagyok a számára mert a verseny elött nem volt semmi baja!

Elötte ö is ugyanugy keresett engem mint én öt!

2010. jún. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!