Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fogok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogok valaha olyan lányt találni, aki magamért fog szeretni?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, több diplomával,több munkahellyel, befektetésekkel, min. 300-400 nettót havi jövedelemmel. Szülők is egyébként ott lennének, ha bármire szükségem van, több lakás is van a tulajdonunkban mind budai elit negyedekben, az egyikben lakom, így albérletet nem is kell fizetnem, csak a rezsit. Külsőmmel elégedett vagyok, önbizalmam van bőven, talán túl sok is, kicsit nagy az arcom, de azért igyekszem nem túlfeszíteni a húrt. Tele vagyok célokkal, tervekkel, szeretnék családot alapítani, sokat utazgatok a nagyvilágban, sportolok(futok, síelek, szörfözök, kondizom),imádom a stratégiai játékokat. Szinte mindig jó kedvem van,kiegyensúlyozott vagyok, sokat viccelődöm ,szeretek ironizálni. Sok lánynak bejövök, de valahogy mégsem találom köztük az igazit(leghosszabb kapcsolatom fél évig tartott) mert általában felszínesen közelednek hozzám, én pedig csak egy mély érzésű lány mellett érezném jól magam hosszútávon, az ilyen lányokat viszont valahogy mindig elriasztom. Szókimondó vagyok, nem álszenteskedem, nem játszom meg magam, csak azért hogy 'a társadalom' szemében szimpatikusabbnak tűnjek, felvállalom a negatív tulajdonságaimat is. Ha pedig valami jót cselekszem, azt sosem verem nagy dobra,mert semmi kedvem tetszelegni. Általában sokkal rosszabbnak szoktak gondolni, mint amilyen valójában vagyok, legalábbis amíg nem ismernek meg, a többségből irigységet,megvetést kapok, de vannak akik csodálnak(ez a kevesebbje), én viszont se megvetést, se csodálatot nem kérek senkitől, csak annyit szeretnék ,hogy ismerjenek meg, mielőtt ítélkeznének rólam.
2018. dec. 18. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom... Én alapból nem tudnám megszokni azt a "nagyvilági" életet, amit élsz... Számomra ez teljesen idegen, és én rosszul érezném magam amiatt is, hogy ami van, azt nem közösen hoztuk létre, nem érezném azt, hogy hosszútávon volna olyan eredmény, amit elérhetnénk... Szóval nekem ez sehogy se lenne kellemesebb helyzet. Viszont mások lányoknál biztos van olyan módszer, csak én nem tudok róla...
2018. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én is budai részen lakom egy drágább budapestre néző nagy házban. Vannak autoim is bár nem tipikus BMW Audi merci Szentháromság.

Drága ruhát ruhellem, drága telefon nincs mert értek hozzá és mivel kereskedelemmel is foglalkozom pontosan tudom hogy mikor készül valami konzunidiotaknak.


Szóval. Olcsóbb egyszerűbb autót venni nem feladat, nekem is van mert bevásárolni ügyeket intézni szeretem az ilyet mert nem feltem, ez az autó is tiszta.

Randira lehet menni vele, étterembol is sok olcsonak jó feelingje van, elvinni a lányt, kirándulni etc, tökéletesen lehet randizni anélkül hogy reprezentálni kellene.


És lehet így normális lányt találni.


El meg még nem hagyott senki mert annyira nem vagyok sz.r alak.

2018. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagy egyszeru

Ne ereztesd vele h anyagilag jobb vagy.

Siman jo a golf vagy a astra mint auto es egy sima alap etterem. De inkabb mozi sorozes stb...

Ami nem arrol szolj h megmutassa h mennyid van. Hagyd a lanyt is fizetni. Hagyd h o is tehessen be.

Es szanj ra idot... Ha nincs vagy leves akkor elfog menni toled.

A noknek es nekem is az a fontos h fontos legyel neki. Es nem az h mid van. A fontossagat emeld. Legyel elerheto legyek kedves normalis. Figyelj ra.

2018. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!