Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fogok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogok valaha olyan lányt találni, aki magamért fog szeretni?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, több diplomával,több munkahellyel, befektetésekkel, min. 300-400 nettót havi jövedelemmel. Szülők is egyébként ott lennének, ha bármire szükségem van, több lakás is van a tulajdonunkban mind budai elit negyedekben, az egyikben lakom, így albérletet nem is kell fizetnem, csak a rezsit. Külsőmmel elégedett vagyok, önbizalmam van bőven, talán túl sok is, kicsit nagy az arcom, de azért igyekszem nem túlfeszíteni a húrt. Tele vagyok célokkal, tervekkel, szeretnék családot alapítani, sokat utazgatok a nagyvilágban, sportolok(futok, síelek, szörfözök, kondizom),imádom a stratégiai játékokat. Szinte mindig jó kedvem van,kiegyensúlyozott vagyok, sokat viccelődöm ,szeretek ironizálni. Sok lánynak bejövök, de valahogy mégsem találom köztük az igazit(leghosszabb kapcsolatom fél évig tartott) mert általában felszínesen közelednek hozzám, én pedig csak egy mély érzésű lány mellett érezném jól magam hosszútávon, az ilyen lányokat viszont valahogy mindig elriasztom. Szókimondó vagyok, nem álszenteskedem, nem játszom meg magam, csak azért hogy 'a társadalom' szemében szimpatikusabbnak tűnjek, felvállalom a negatív tulajdonságaimat is. Ha pedig valami jót cselekszem, azt sosem verem nagy dobra,mert semmi kedvem tetszelegni. Általában sokkal rosszabbnak szoktak gondolni, mint amilyen valójában vagyok, legalábbis amíg nem ismernek meg, a többségből irigységet,megvetést kapok, de vannak akik csodálnak(ez a kevesebbje), én viszont se megvetést, se csodálatot nem kérek senkitől, csak annyit szeretnék ,hogy ismerjenek meg, mielőtt ítélkeznének rólam.
2018. dec. 18. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez tök érdekes. No offense, de jobban állok nálad anyagilag, méghozzá nulla szülői segítséggel. Mégsem jövök be a lányoknak, pár esetet leszámítva.

Ha nem akarod, hogy csak a sikered érdekelje őket, akkor ne tedd egyértelművé, hogy sikeres vagy. Instáról pl. szedd le a nyaralásos képeket, vagy tedd priváttá a profilodat. Ne Audival érkezz, hanem busszal. Stb.

Ha jól nézel ki, akkor így is lesznek érdeklődők, és ha nem tudják rólad, hogy gazdag vagy, kiszűröd a felszínes lányokat.

2018. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, Te túl tökéletesnek tűnsz, és ne haragudj, úgy érzem,hogy annak is tartod magad, és vélhetőleg ez sugárzik kifelé is, ami visszatarthatja a lányokat attól,hogy közelebbről megismerjenek.


Mindannyiunknak vannak hibái, hiányosságai, épp' ezért nem is várjuk el a másiktól,hogy tökéletes legyen,aki mellett folyamatosan háttérben, kevesebbnek érezzük magunkat.


Természetesen így nem jön át teljesen a személyiséged, de én is tartanék egy ilyen pasitól, pedig ha belegondolok semmivel se lennék kevesebb, mint Te.

2018. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

az első választ osztom, tapasztalatból, hasonló helyzetben..

kevesen tudják de ismerkedéskor óriási hátrány a peso..a legrosszabb amit mutathatsz egy nőnek..


25F

2018. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát de én ilyen vagyok, hogy kimondom, amit gondolok, és minden megjátszás nélkül magamat adom, amihez a fényűzés is hozzátartozik, úgy gondolom, hogy nincs mit rejtegetnem, ha most keményen visszavennék az arcomból az már nem én lennék.
2018. dec. 18. 09:01
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Biztosan lesz olyan.

Nekem viszont már a leírás alapján se tetszenél, túl intenzív egy ilyen férfi egy olyan csendes, hallgatag, szemlélődő típusú nőnek, mint én. Elfáradnék melletted.

2018. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem ezeket mondod el mindenkinek, akivel összesodor az élet,amiket ide leírtál, hanem normális dolgokról beszélgettek, akkor lehet hogy találsz. Persze a párkeresés egy picit a lutrihoz hasonlít, szóval ne várd, hogy az első nő lesz az igazi.

De amíg letolod a fent felsoroltakat első körben, ne csodálkozz, ha olyan lányok akadnak fent a hálón, akiket nem feltétlenül a személyiséged érdekel.

Nem kell szórakozóhelyen lobogtatni a köteg 10ezresedet, meg randinak is jó sétálni a várban, nem kell azt senkinek tudnia, hogy a családodnak mije van meg Te mennyit keresel.

Tervekről lehet beszélni, az mindig pozitív, ha vannak, de ilyen befektetés meg olyan lakás-hálózat felesleges információ az első néhány találkozó alkalmával.

Persze nem kell hazudni sem,letagadni sem ami van, csak az elején elhallgatni, akkor nem azokat vonzod akiknek a személyiségnél előrébb való a bankszámla.


Nekem pl volt egy srác, aki nagyon tetszett, többször is összefutottunk itt-ott. Egyik alkalommal szóba is elegyedtünk. Leadta a sztorikat a cabriójáról meg hogy havi 800ezret keres a vállalkozásával meg állati nagyképű volt és amúgy egy kérdést nem tett fel, amiből rendes beszélgetés indulhatott volna. Ott helyben kiábrándultam belőle örökre.

2018. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ezzel kezdem, hogy ezeket felsorolom, de azért egy pár hét ismertség után úgyis kiderül.
2018. dec. 18. 09:20
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

nekem személy szerint negativ ha a férfin látszik h gazdag

amolyan villogásnak érzem

és azt h akkor ö most a pénzével akar elvarázsolni


nem baj ha van neki de ne érezzem ezt...

nekem nem kell a márkás autó vagy 2millás nyaralás...

nekem simán elég egy alap dolgok, és majd ha együtt vagyok vele akkor közösen építsünk fel a többit.


amit leirsz az egy tipikus singli életmodra berendezkedett pasi

sok nő nem látja bele h neki hol lenne a helye az életedben

azt érzi h nem lesz időd rá, a figyelmed sokfele van és rá már nem jutna

azt érzi h ö csak arra kellene h villogjál vele egy kirakat barátnő

2018. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból vannak olyan lányok is (pl én), akiknél hátrány, ha valaki jól keres és ilyen aktív életet él. Én mondjuk tisztellek azért, hogy ilyen vagy, ezeket a sikereket érted el, de mivel én (és mondom, szerintem sokan mások is) átlagosabb életet szeretnék élni, nekem ez a pörgés nem férne bele... Ahogy maga az a környezet sem, amiben te benne vagy, engem megijesztene, kellemetlenül érezném magam.
2018. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! De mégis, hogy lehetne ezt áthidalni, hogy egy ilyen lány, mint te ne érezze magát kellemetlenül? És itt most ne ilyeneket írjatok, h rejtsem el a gazdagságomat, mert az előbb-utóbb úgyis kiderül, én pedig nem felszedni akarok csajokat, hanem hosszútávú, komoly párkapcsolatot keresek.
2018. dec. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!