Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Fiúk most komolyan ...MElyik a szebb egy egzotikum:) :barnahaj barnaszem kreolbőr(NEM cigány)spanyol vér...

vagy

kékszem barnahaj fehérbőr (100%magyar)?

semelyik nem egy nagyn vékony lány de dagik sem vagyunk...XD csak kérdés semmi egózás vagy ilyesmiXD

13/L


2010. jún. 27. 18:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

így talán változik a vélenyényetek:)

[link]

2010. jún. 27. 23:22
 12/22 anonim ***** válasza:
nem!!k*rva szépek vagytok 12/f
2010. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
KÖszi:)...de melyik szebb???XD
2010. jún. 28. 10:12
 14/22 anonim ***** válasza:

megint 19:39-es vagyok :D

mindketten szépek vagytok:D

rád leginkább az aranyos jelző illik:D

a barnább bőrű csaj szemében van vmi v@dító sztem(ja am nem félre érteni ,nem vagyok lezbi,hetero vagyok:D):D

am elég kacérnak tűnik kép alapján :D


am miért érdekel h melyikőtök a szebb?:D:O nem mind1?:Dxd


vkinek a csajosabb kacér csajok jönnek be,vkinek meg leginkább az aranyosak és lazábbak:D

am meg sztem ne zavarjon h elkezdett nőiesebben öltözködni(mondjuk 13 évesen lehet h kicsit korán kezdte)de addig sztem semmi baj amíg nem lesz be képzelt stb

én is elég csajosan öltözök(de nem kur-vásan,ja és nem vagyok pláza cica,tőlük a hideg is kiráz),de sokan a külsőből ítélnek :S:S

16/L

2010. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

09:43 vok

hát aki balról van "barna szem,barna bőr,fehér ruha,)Az nagyon jól néz tök jó lenne a barátnőm lenne :D 12/f

2010. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

előző vok

a barna szemű lányban va valami vad,szenvedély,csábitó, te vagy az almaim nője :D

2010. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

19:39-es vok xd:D

előző 12/f örülök h nem csak én látom így,tehát jó a meglátásom xd:D

am mondta a kérdező h ő a fehérbőrű csaj a képen..nem a barna bőrű :D

16/L

2010. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a barna hajú,barna szemű,barna bőrű lány sokkal szebb,pedig ha nem láttam volna képet akkor azt mondtam volna,hogy te[magyar] szebb vagy...
2010. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
NAh végre:D amúg yazért néz így mert az a srác csinálta rólunk a képet aki nekei bejönXDez eg yfociedzés után volt én álatlában futni beállok ő lusta az ilynekhezXDszólal ez a kacérság a srácnak mentXD
2010. jún. 28. 14:31
 20/22 A kérdező kommentje:
Am utálom ezt a képetXD nem tom mér de nem teccik de csak ezt találtam:S
2010. jún. 28. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!