Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Fiúk most komolyan ...MElyik a szebb egy egzotikum:) :barnahaj barnaszem kreolbőr(NEM cigány)spanyol vér...

vagy

kékszem barnahaj fehérbőr (100%magyar)?

semelyik nem egy nagyn vékony lány de dagik sem vagyunk...XD csak kérdés semmi egózás vagy ilyesmiXD

13/L


2010. jún. 27. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a magyart.
2010. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
magyart
2010. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
DE miért???csak azért mert magyar???
2010. jún. 27. 18:39
 4/22 anonim ***** válasza:
A második. Mert kék a szeme. És mert magyar.
2010. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
te gondolom a spanyol kinézetű vagy :Dxd
2010. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem én a magyar vagyokXDannyira nincs szép kék szemem mint az ő barna szemeXDszeintem...
2010. jún. 27. 19:43
 7/22 anonim ***** válasza:

19:39-es vagyok megint...ja am lány vagyok ..remélem nem baj:D

nekem is mondták már h milyen szép spanyolos bőrszínem van :D a nap gyönyörűen lebarnított:D és sokkal jobban áll ez mert ha nem vagyok lebarnulva akkor lilásfehéres a bőröm.:S

ja am nekem is barna (hosszú) hajam és barna szemem van :D

egyik pasi se panaszkdott rám :D és nem érzem kisebbrendűnek magam a kékszemű fehérbőrű csajoknál :Dxd

ja és nem a bőrszín és a szemszín a legfontosabb..a vonások is nagyon sokat számítanak és a kisugárzás is :D

16/L

2010. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát ő inkább csajos...már néha veszekszem hogy olyanná kezd válni mint akiket nevetünk ...én inkább pörgős lazább vagyok:D szerintem ő a szebb még is akörülöttünk lévők nekem mondják hogy én szebb vagyok ami szerintem ro*adtul nem igaz..:/

csak azért kérdeztem mert kíváncsi vagyok a fiúk vélenyényére is...de jó hoyg megírtad:)

2010. jún. 27. 20:16
 9/22 anonim ***** válasza:
hehe. jókérdés. nemtudom. én szőke vagyok, zöld szemem van, és világos bőröm. :) 14.l
2010. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jó neked:)
2010. jún. 27. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!